Християнські історії і оповідання для дітей

ЗМІСТ

Анотація: «Маріанна» – правдива історія американської письменниці Аллеґри МакБірні про п’ятирічну дівчинку. Історія показує, що Бог дійсно може рятувати дорослих через щире свідчення про Нього з боку дітей

Шала – Аллеґра МакБірні »

ШалаАллеґра МакБірні

«Шала» – історія про індійську сліпу дівчинку, що через віру в Ісуса знайшла життєву силу і відраду. Прочитавши її, ви дізнаєтеся, як Бог підтримує слабких і наповнює їхнє життя змістом і радістю.

Аллеґра МакБірні – християнська письменниця, авторка й ведуча радіопередачі, що транслюється по всій території Сполучених Штатів Америки. Аллеґра, її чоловік Джек і їхні шестеро дітей беруть активну участь у християнській роботі в різних країнах.

Від автора

Можливо, коли-небудь у мене буде нагода познайомитися з вами особисто. Для мене це буде найбільшою радістю і задоволенням. Поки ж я дякую Богові за можливість стати вашим другом за допомогою моїх невеликих книжок.

Я написала цю книжечку, ґрунтуючись на справжній інформації про людей і подіях. Кожна така історія наочно показує силу СПРАВЖНЬОГО БОГА, ЯКИЙ пропонує для спасіння Свою любов, Своє прощення і вічне життя всім тим, хто увірує в Його Сина, Господа Ісуса Христа.

Я відчуваю особливу спільність з вами через Любов нашого Господа. Своїми книжками я передаю вам свою любов у Христі. Воістину, Він – мій Спаситель і Пастир. У ньому – Радість і Спокій мого серця, навіть тоді, коли я стикаюся з життєвими труднощами і прикростями.

І я щиро сподіваюся, що для вас Він уже є або незабаром стане Таким самим… Аллеґра МакБірні

Оповіді – Наталя Попова »

ОповідіНаталя Попова

У розповідях Наталі багато різних персонажів, і через них усіх – у прямій або алегоричній формі – авторка навчає, як важливо любити Бога й людей, ще раз нагадує про те, як дотримуватися Божих цінностей у повсякденнім житті.

Друг мій Дмитрик – Алла Алєксєєва »

Друг мій Дмитрик Алла  Алєксєєва

У збірці розповідей Алли Алєксєєвої «Друг мій Дмитрик» читач знайомиться із семирічним хлопчиком Дмитриком, сусідом письменниці по дачі. Авторка пропонує вашій увазі історії, які розповів їй цей тямущий хлопчик – вони здалися їй незвичайними і змусили замислюватися над речами, раніше не поміченими. У лаконічних розповідях із життя хлопчика ми бачимо, як дитяча душа чуйно сприймає Божі істини.

Дмитрик

Я переїхала на дачу, щоб відпочити від міської метушні і дописати книжку для дітей. Але тільки-но сіла за столик під розлогою яблунею, щойно розклала свій рукопис, як у нього руйнівною бомбою врізався великий червоно-синій м’яч. Сторінки мої розлетілися по всьому садку.

– Ой, – сказав кирпатий хлопчик років семи. – Я не хотів. Я більше не буду.

Він зніяковіло переминався з ноги на ногу, а потім несміливо попросив:

– Віддайте, будь ласка, мій м’ячик. Я зберу ваші папірці.

– Добре, – посміхнулася я, – заходь і допоможи мені зібрати рукопис.

Ми швидко зібрали аркуші паперу. Так і познайомилися. Потім часто зустрічалися, багато розмовляли і дуже подружилися. Мені подобався цей хлопчик.

Кожного разу, обговоривши різні дачні справи, ми з Дмитриком (так звали мого нового знайомого) сідали пити чай в саду під старою яблунею. Для нас це було найдивовижнішою порою – ми обмінювалися своїми історіями. Не знаю, чи цікаві були Дмитрикові мої розповіді, але його – мені дуже подобалися, бо ж у них завжди було щось незвичайне, раніше мною не чуте, і це змушувало мене замислюватися над речами, які досі мені не спадали на думку.

Як же було сумно, коли Дмитрикові батьки відвезли хлопчика в місто. Посумувавши два дні, я вирішила записати все, що розповів цей тямущий хлопчак із великими синіми, як небо, очима.

Незабаром, перечитавши написане, я зрозуміла, що вийшла ще одна книжка для дітей. Сподіваюся, вона буде корисною всім, хто її прочитає.

Як назвати кішку? – Алла Алєксєєва »

Як назвати кішку?  Алла  Алєксєєва

«Як назвати кішку?» – збірка оповідань Алли Алексєєвої, в яких читач знайомиться з дівчинкою Світланкою, а також з її родиною і друзями. Історії з життя дівчинки не тільки кумедні, але й повчальні, вони розповідають, як дівчинка входить у Божий світ, як вона вчиться відрізняти добро від зла, а також намагається правильно взаємодіяти з оточуючими.

Найголовніша краса – Алла Алєксєєва »

Найголовніша красаАлла Алєксєєва

У збірці «Найголовніша краса» письменниця Алла Алєксєєва розповідає цікаві й повчальні історії з життя Настусеньки, доньки лісника. Читач побачить, як допитлива, добра й чиста душею дівчинка потрапляє в різні життєві ситуації, як вона справляється з ними. Дівчинка всією душею тягнеться до Бога, і Господь щедро нагороджує її радістю й мудрістю.

 1. Найголовніша краса
 2. Сліди
 3. Павучок
 4. Таємниця для Аськи
 5. Під крильцем
 6. Так як мама
 7. Безстрашна Настуся
 8. Вчителька
 9. Орлик
 10. Подарунки для Ісуса
 11. Ластівчине гніздо
 12. Яблучко
 13. Барвистий килимок
 14. Мирися, мирися – не бійся, не сварися
 15. Давні друзі
 16. Копієчка
 17. Дорожча від перлів

Візьми мене, мамо! – Алла Алєксєєва »

Візьми мене, мамо! Алла Алєксєєва

У кожній із розповідей збірки Алли Алєксєєвої «Візьми мене, мамо!» діє безліч персонажів – і діти, і дорослі. Але всі сюжети поєднує одна тема: важливість сімейних цінностей, любові та взаєморозуміння між дітьми й батьками, необхідність щирої віри в Бога для формування правильного світогляду.

Історії з життя Сашуні – Олена Марчук »

Казки Сашуні – Олена Марчук »

Казки Сашуні – Олена Марчук

У книзі Олени Марчук «Казки Сашуні» юні читачі знайдуть чимало цікавих казкових історій, які дають змогу переконатися в тому, що у світі потрібно жити за законами правди і справедливості – так, як цього навчає Святе Письмо. Віддалення від правди лише спотворює життя, завдає багато прикрощів і непорозумінь.

Пригоди Чупринки – Валентина Велькер »

Пригоди ЧупринкиВалентина Велькер

Від автора: Дорогі діти! Ці розповіді я написала, аби ви теж могли довідатися про чудеса Господа Ісуса Христа. Звісно, вони можуть здатися казковими й пригодницькими, але, якщо ви будете читати Євангелію, то дізнаєтеся ще багато цікавого про Ісуса і ніколи не забудете тих чудес, які зробив Син Божий для людей. Бажаю вам натхнення в ознайомленні з найкоштовнішою і найважливішою книгою у світі – БІБЛІЄЮ!

Розповіді старої ворони – Валентина Велькер »

Розповіді старої ворони – Валентина Велькер

У цій збірці розповідей Валентини Велькер діти взнають деякі біблійні історії з вуст ворони Клари, персонажа, створеного фантазією письменниці. У легкій і забавній формі письменниця доносить дітям прості християнські істини.