Філіп Янсі – Відгомони іншого світу

Невже той видимий світ, що нас оточує, – це кінцева реальність і іншої немає? Що таке – віра у світ інший? Пусті мріяння? Але давайте прислухаємося до відгомонів іншого світу, які здатні вказати нам шлях до абсолютно іншого життя, життя повного краси, свободи і творчості. Автор з властивою йому чесністю пише про найголовніші питання, які ставить собі на певному етапі життя кожна людина. Ми разом з Філіпом Янсі заглянемо на самісінькі околиці матеріального світу – туди, де він межує зі світом віри.

ЗМІСТ

Від автора

Частина перша: ЧОГО НАМ БРАКУЄ? »

Частина перша: ЧОГО НАМ БРАКУЄ?

Мурашка знає формулу свого мурашника, бджола теж свого вулика (хоч не знають по-людськи, так знають по-своєму, їм більше не потрібно), але людина не знає своєї формули. Ф.М. Достоєвський. «Щоденник письменника»

Розділ 1: Життя неповноцінне

Розділ 2: Звістки

Розділ 3: Як набути уваги

Розділ 4: Богові важливо не «що», а як»

Розділ 5: Божий задум про секс

Частина друга: ЗНАКИ БЕЗЛАДУ »

Частина друга: ЗНАКИ БЕЗЛАДУ

Не ми одні спаплюжені, не дім наш один, і не місто одне наше. Весь світ прогнив. Т. С. Еліот. «Вбивство в соборі»

Розділ 6: Порушений лад

Розділ 7: Слово невимовне

Розділ 8: Життя в добрі

Розділ 9: Дар провини

Частина третя: ДВА СВІТИ »

Частина третя: ДВА СВІТИ

В історії людства не було цивілізацій і культур, де одним або тисячами способів не проявилася б нужда в Абсолюті, званому небесами, свободою, дивом, загубленим раєм, виходом за рамки Історії… Не існує релігії, в якій звичайне життя не вважалося б в’язницею; не існує філософії та ідеології, яка не говорила б про наше відчуження… Людство завжди відчувало ностальгію по свободі, яка є тільки краса, тільки справжнє життя, повнота і світло. Ежен Іонеско, румунський драматург

Розділ 10: Чому ми віримо?

Розділ 11: Цінність Землі

Розділ 12: Очі віри

Розділ 13: «Практика Божого існування»

Розділ 14: Стереоскопічне бачення