Спонукувані вічністю

Настане день, коли кожен з нас з’явиться перед Богом. Чи будемо ми готові?

Писання попереджає нас: «Брати і сестри, докладайте зусиль, щоб бути упевненими у своєму покликанні і обранні…» (2Пет. 1:10, пер. з англ.). Головне слово тут – упевненими.

Вам колись траплялося бути в чомусь дуже упевненим, а потім виявляти, що ви помилялися? Будучи типовим чоловіком, я часто буваю упевнений у напрямі, інструкціях, процедурі, формулі або методі, а потім раптом виявляю, що я не туди заїхав або що проект, збори і формулу треба починати спочатку, цього разу з дотриманням інструкцій. Мене це засмучує. Я витратив бензин, час або гроші, вклав якісь кошти. Я був упевнений, що знав, але виявилось, що насправді не знав.

Я не хотів припуститися такої ж помилки з вічністю.

Робота над створенням цієї книги мене самого збагатила найбільше. Вона була опублікована десять років тому, відтоді я і моя команда отримуємо безліч відгуків про те, як це послання змінює життя людей. Коли ми обговорювали непідйомне завдання про те, щоб зробити нове переглянуте і оновлене видання цієї книги, я знав, що нам необхідно це зробити. У мене було сильне відчуття, що послання, яке містять ці сторінки, термінове і важливе. У нас, хранителів Євангелія, немає більшого покликання, ніж приготувати інших до вічності з благодаттю та істиною. Я хочу, щоб ви були упевнені на усю вічність.

Сумно, що коли ми предстанемо перед нашим Творцем, щось міняти буде надто пізно. Я сподіваюся і молюся, щоб ви, читаючи або перечитуючи цю книгу, були відкриті для дії Святого Духа, щоб Він міг повести вас до найбільшого потенціалу для вічності – назавжди змінити вас Своєю милістю і благодаттю.

Щиро ваш, Джон Бівер, Травень 2016

ЗМІСТ

Розділ 1. Вічний

Розділ 2. Вічний дім для мертвих

Розділ 3. Суд над обманом

Розділ 4. Велике відпадання

Розділ 5. Основа

Розділ 6. Небеса

Розділ 7. Суд Христовий

Розділ 8. Божий дім

Розділ 9. Покликані Богом

Розділ 10. Примноження

Розділ 11. Особистий вплив