Що каже Біблія про неправду?

Неправда, брехня. З цим, без сумніву, негативним явищем кожен з нас фактично стикається щодня. На превеликий жаль, неправда стала органічною частиною нашого життя і кожен з нас у той чи іншій мірі підвладний цьому гріху – хочемо ми це визнавати чи ні. Навіть святі апостоли, зокрема апостол Петро (див. Мф. 26:69-74 та Гал. 2:11-13) лицемірили та казали неправду, що без сумніву повинне слугувати для нас добрим нагадуванням.

Що каже Біблія про неправду, ставлення Бога до неправди, приклади неправди, які ми черпаємо з Біблії та уроки, які повинні отримати з них – про все це піде розмова в цій збірці.

ЗМІСТ

Вступ »

Вступ

Не говори неправдивого свідчення на ближнього твого” (Вихід 20:16). “Всяка неправда є гріх” (1 Ін. 5:17) – ці дві цитати з Біблії дають вичерпну відповідь на питання: як Господь ставиться до неправди. Але не все так просто, як хотілося декому з нас.

Багато питань нам ставить сама Біблія (варто лише згадати історії про повитух (Вихід 1:15-21) і про блудницю Раав з 2-го розділу книги Ісуса Навина) і життя, що оточує нас (приміром, коли люди ховали євреїв від нацистів під час війни). Чи була ця неправда гріхом у Божих очах? Навряд чи. Хоча, як ми знаємо з Біблії, Богу ненависна неправда: “Бог вірний, і немає неправди у Ньому; Він праведний і істинний” (Второзаконня 32:4). Як це Вам?

Сподіваємося, цей невеликий вступ заінтригував Вас.

Редакція сайту

20 фактів про брехню – за матеріалами: bіble – facts.ru

Чесність і правда

Післямова »

Післямова

Нема нічого таємного, що не стало б явним, і нічого не буває захованого, що не виявилося б” (Марка 4:22). Напевно, ці слова переконають кожного з нас, що як би не намагалися люди приховати правду, якими б тоннами брехні вони не намагалися “поховати” її, всі рівно через певний, визначений Богом час уся, абсолютно вся правда (у цьому не варто сумніватися) вийде на зовні і “…прийде Господь, Який освітить таємне у темряві і виявить сердечні наміри; і тоді кожному буде похвала від Бога” (1 Кор. 4:5). Про це нам варто всім пам’ятати.

Редакція сайту