Біблійний погляд на терпіння

Отже, не покидайте уповання вашого, яке чекає велика нагорода. Терпіння потрібне вам, щоб, виконавши волю Божу, одержати обіцяне” (Євр.10: 35,36).

У більшості з нас склалося спотворене уявлення про терпіння. Ми думаємо про нього, як про щось, що допомагає нам гідно переносити поразку. Але згідно з цим місцем Писання, воно, фактично, прокладає нам дорогу до успіху!

Терпіння (чи послідовна постійність) є сильним близнюком віри. Вони працюють разом над виконанням у вашому житті обіцянь Божих. Віра відкриває двері для обіцяння Божого у вашому житті; а терпіння тримає їх відкритими до тих пір, поки це обіцяння не виконається.

Чи зосереджені сьогодні очі вашої віри на обіцянні Божому, на обіцянні, виконання якого ви чекаєте? Не дозвольте затримці розчарувати вас. Приведіть у дію терпіння. Слово Боже гарантує, що ви отримаєте свою нагороду. Кенет Коупленд

ЗМІСТ

Швидкість равлика »

Швидкість равлика

Один з моїх найперших спогадів – равлики в квітнику. Я міг довго сидіти, спостерігаючи за цими маленькими створіннями з майстерно закрученою раковиною, вологим тільцем і чорними очками, що виїжджають на тоненьких ріжках. Але що мене дійсно зачаровувало – це їх неквапливий, плавний рух.

– Наскільки повільний равлик? Хтось задався цим питанням серйозно і вичислив, що середня швидкість равлика – 12 метрів на годину

Проте повільність равлика компенсується його цілеспрямованістю. Терпляче, година за годиною він неухильно рухається до мети. Чарльз Сперджен помітив, що равлик теж дістався до Ноєвого ковчегу, узявши, можливо, не швидкістю, а терпінням.

Писання свідчить, що терпіння – найбільша чеснота. Воно походить від скорботи (Рим.5:3), а потім на ній, як на фундаменті, зводиться досвідченість і зростає надія (Рим. 5:4). Грецьке слово, перекладене як “терпіння”, означає “твердість, постійність і витривалість”. У Біблії воно найчастіше використовується відносно тих, хто був вірний своєму покликанню всупереч багатьом болісним випробуванням.

Перешкоди і скорбота уповільнили ваш колись швидкий біг до швидкості равлика? Підбадьортеся. Для Бога важлива не швидкість, а вірність і терпіння.

Автор: Деніс Фішер

Замість післямови:

  • Терпіння і труд, або як Британія використовувала Біблію для виправдання рабства – За матеріалами сайту https://etcetera.medіa
     
Упокорення