Як потрапити до раю?

Щоб дати відповідь на запитання, якому присвячена ця збірка, найперше слід вияснити, що являє собою рай, що говорить про нього Біблія. І не даремно тут згадана ця Книга, бо в багатьох людей дуже смішні уявлення про рай, якщо вони взагалі задумуються про нього. Вони думають про рай у категоріях нашого світу, що рай такий самий як і цей світ, ну хіба що, трохи краще. Такі уявлення не вигадка нашого часу, раніше про рай люди думали так само. Вікінги уявляли рай як місце вічного шумного бенкету, для народів Крайньої Півночі рай – це місце доброго полювання, тобто люди приписували раю все найкраще, що бажали мати в цьому житті.

Але рай не такий. Про це свідчить Біблія: “Не бачило око‚ i вухо не чуло, i на серце людини не приходило те, що Бог приготував тим, хто любить Його” (1 Кор. 2:9). Рай там, де Бог. І жодними земними категоріями, образами не можна передати дійсно райського блаженства, яке відчуває людина в присутності Божій, проте можна відштовхуючись від Біблії спробувати зобразити, що являє собою рай.

ЗМІСТ

Післямова

Та все ж таки в цій брошурі не прозвучала відповідь на питання: Як потрапити до раю? Як все ж таки потрапити в небесні оселі, які приготував Ісус Христос для всіх людей, які вірують у Нього?

Відповідь на це питання міститься в самому запитанні – увірувати в Христа, довіритись Йому, ну й врешті-решт повірити, що ці небесні оселі насправді існують.