У північно-італійському місті Турин уже більше 400 років зберігається лляне полотно, похоронний саван, на якому можна розгледіти контури чоловіка.
Багато хто вважає, що цей чоловік – Ісус Христос, Який був загорнутий у це полотно після Своєї хресної смерті і чиї узи не змогли втримати Спасителя після Його славного Воскресіння. Але в цього припущення є чимало опонентів, які стверджують, що це лише середньовічна підробка.
Чи дійсно це полотно – справжні похоронні ризи Спасителя, чи ні? – Знайти відповідь на це питання і покликана ця збірка.
ЗМІСТ
- Чому люди не приймають Христа – Слово редакції
- Туринська Плащаниця – Михайло Лукін
- Плащаниця Господа нашого Ісуса Христа – протоієрей Гліб Каледа
- Плащаниця Господа нашого Ісуса Христа (закінчення) – протоієрей Гліб Каледа
- Загадка Туринської Плащаниці – Олександр Беляков
- Свідок страждань і воскресіння – Частина 1
- Свідок страждань і воскресіння – Частина 2
- Свідок страждань і воскресіння – Частина 3 – За матеріалами статей І. Доленги-Ходасевич “Свідок Страждань і Воскресіння”, о. Мечислава Піотровського “Він взяв на Себе немочі”
- Свідчення Плащаниці – За матеріалами сайту http://www.ar25.org
- Історія Плащаниці – Олександр Беляков
- Хронологія Туринської Плащаниці – Михайло Лукін
- Післямова