Чому люди не приймають Христа

Лик Христа з Туринської Плащаниці за реконструкцією американського агенства NASA

Світло прийшло у світ, а люди полюбили темряву більше, ніж світло, бо діла їхні були лихі; бо кожен, хто чинить зло, ненавидить світло і не йде до світла, щоб не викрилися діла його, бо вони злі. А хто чинить правду, йде до світла, щоб відкрилися діла його, бо вони чинилися в Бозі” (Ін. 3:19-21), – от основна причина, через яку багато людей відкидає Божество Ісуса Христа, чи навіть сам факт Його перебування на землі.

Було Світло істинне, що освітлює кожну людину, яка приходить у світ. У світі був, і світ через Нього постав, і світ Його не пізнав. До своїх прийшов, і свої Його не прийняли. А тим, які прийняли Його, що вірують в ім’я Його, дав силу дітьми Божими бути” (Ін. 1:9-12). Такою Божою дитиною був перший християнської мученик диякон Стефан, лице його, коли він представ перед судилищем супротивників, було “як лице ангела” (Діян.1:15). Сам вигляд новозавітного праведника свідчив людям про їх гріхи, і цього вони не могли йому простити, за що невдовзі вбили.

Гріхи, не бажання людей каятися в них – от основна причина, що штовхає людей відкидати Бога, біблійне вчення, глузувати чи, навіть, піддавати гонінням послідовників Христових. Усе, інших причин не має, а якісь припущення, постійне вимагання доказів, шукання змов (особливо масонів або світового єврейства) – це все лише прикриття того факту, що люди не хочуть визнати, що їх природа хвора і потребує зцілення. Ім’я Лікарю – Христос, пам’ять про Якого багато людей намагаються так нещадно витравити. Але попри всі їх намагання, Христос свідчить і сьогодні про Себе, як і казав учням: “Ось Я з вами по всі дні, до кінця віку. Амінь” (Мф.28:20). І Туринська Плащаниця – це одно з Його незліченних свідоцтв.

І наостанок. Запропонована Вашій увазі збірка передусім не про Туринську Плащаницю, вона про Галилеянина, Господа нашого Ісуса Христа.

Редакція сайту

Наступний запис

Туринська Плащаниця

У Турині (Італія), у соборі Святого Іоанна Хрестителя зберігається лляне полотно, в яке, згідно з переданням, Йосиф Аримафейський загорнув тіло ... Читати далі