Подальше життя Праведника
Після від’їзду з Литви Сугіхара працював в японських консульствах у Кенігсбергу, Празі і в посольстві в Берліні. Кінець війни застав його в Бухаресті, де він сам і його сім’я були інтерновані в СРСР. Наприкінці 1946 року йому дозволили виїхати в Японію. У 1947 році сім’я Сугіхара повернулася в Японію, повторивши шлях єврейських біженців з Європи …