Сим та янгол
Ной залишався жити в ковчегу, а його сини поступово збудували собі житла біля підніжжя гори Арарат. Сим сказав Ноєві: «Батьку, янгол Божий велів мені взяти труну Адама на спину й перенести в те місце, яке він укаже, бо і в Новому світі в Адама має бути могила». Ной відповів: «Сину мій, роби, як тобі велів …