Жертва на знак подяки

Жертвопринесення Ноя, Йозеф Антон Кох

Разом із синами Ной побудував біля ковчега кам’яний вівтар. Кожен з радістю приніс по каменю для зведення першого в Новому світі вівтаря. Нарешті запалили перший священний вогонь подяки. Коли люди стали навколішки біля вівтаря й подякували Богові за чудесне спасіння, над ними у вигляді дуги з’явилася в небесах сяюча веселка. Ной почув у своїм серці голос Бога, який сказав: «Я приймаю твою жертву. Ніколи знову не пошлю Я на Землю потопу. Живіть згідно з Моєю волею. Веселка віднині буде знаком нашого союзу». Коли Ной почув це, він сповістив слова Господа біля вівтаря. Сим сказав: «Віднині я буду священиком Господа, щоб у Новому світі завжди свято дотримувались обряди та вчинялися жертвопринесення».

Попередній запис

У Новому світі

Якось поштовх струсонув ковчег, немов він на щось наштовхнувся. І справді, ковчег застряг на горі Арарат. Проте Ной не відкривав ... Читати далі

Наступний запис

Сим та янгол

Ной залишався жити в ковчегу, а його сини поступово збудували собі житла біля підніжжя гори Арарат. Сим сказав Ноєві: «Батьку, ... Читати далі