Молитва на довгий, морозний і похмурий, грудневий вечір
Мій Господи, як мені погано… З мене досить цієї темряви. І холоду, який протискається до помешкання через усі можливі щілини. Мій Боже, хіба це не дивно? Ми маємо електричний струм, який гріє нас і освітлює наші домівки, маємо теплі помешкання, а в них – різноманітні прилади, які в такий безнадійний грудневий вечір можуть допомогти пережити …