Молитва людини, яка втомлена собою

Мій Боже, це мене непокоїть: часто я почуваюся втомленим самим собою… Це дивно… Я не знав, що таке може бути. Що можна почуватися погано зі собою. І що можна вмовляти собі, що велика частина життя змарнована. І ображатися, навіть не відомо на кого, за те, що не маю міцнішого здоров’я, що врода моя не голлівудська, що розум не надто блискучий, що тіло непропорційне і слабке, що освіта незакінчена вища… Ой, та це справжня поема жалів та претензій і не відомо чого ще.

І ще я постійно порівнюю себе з іншими, а як можна об’єктивно порівнювати себе з кимось, не знаючи деталей його життя, минулого, його нещасть та проблем, які ця людина переживає?

Так, Господи, у мене замало віри в себе і ЛЮБОВИ ДО СЕБЕ. Бо бувають такі моменти, коли я не отримую ані крихти розради від найкрасивіших слів Біблії: «Подивіться, яку любов дав нам Отець, щоб ми були дітьми Божими, і ними ми є» (1Ін. 3:1).

Господи, дай мені міцну віру в те, що моє життя, таке як воно є, єдине і справжнє, і тут, на землі, у мене не буде іншого.

Отож, якщо таким є моє життя, то моє здоров’я, врода, тіло та особливості розуму – єдині та справжні, і пора залишити непотрібні мрії та ілюзії. Пора заакцептувати те, що в мене є. Заакцептувати себе, хоча людині може видаватися, що з таким «опорядженням» вона не надто багато варта.

І вірити в те, що Твій, Боже, порядок справ зовсім інший від земного. І що для Тебе не має значення, які в когось форми, наскільки людина розумна і чи має міцне здоров’я.

І допоможи мені, Господи, кожного дня радіти тому, що я вмію робити найкраще. Бо це справді потрібне світові – хоча моє обличчя ніколи не опиниться на обкладинці популярного тижневика…

Попередній запис

Молитва в’язня

Боже, чи я це витримаю? Мені дуже не вистачає бодай трохи самотности! Бодай кілька хвилин денно, щоби на мене ніхто ... Читати далі

Наступний запис

Молитва, коли людина дуже прагне змін

Господи, я дуже прагну якихось змін... Під час останньої службової поїздки знову мене щось закололо біля серця, раз, ще раз, ... Читати далі