Про Майбутнє України

У черговий (що немаловажне) День Незалежності України, прийнято говорити про історію країни, виклики, які ставлять перед нею день нинішній і завтрашній. Не забувають і про людей, які поклали свої життя, виборюючи її Незалежність. Раніше, у давні часи, так і сьогодні… Але в цей день не так часто згадують про її Майбутнє. І це зрозуміло, зважаючи на ті події, що точаться на її теренах… Але все ж таки давайте спробуймо-но задуматися над тим, що чекатиме країну в тому самому Майбутньому.

Від чого залежатиме це Майбутнє? Багато експертів і не дуже експертів скаже, що від багатьох факторів. Хоча насправді не треба бути експертом (чи «експертом»), щоб збагнути ці речі. Хтось скаже, що Майбутнє залежить від часу припинення активних бойових дій, хтось – від міжнародної кон’юнктури, ще хтось – від розміру допомоги західних союзників, а ще хтось – від температури взимку. Все це так, але величезний гурт експертів забуває про основний, можна так висловитися, засадничий фактор – милість Божу: «Коли не Господь будує дім, даремно трудяться будівничі; коли не Господь береже місто, даремно пильнує сторожа. Даремно встаєте ви рано і лягаєте пізно, їсте хліб, тяжко здобутий, тоді як Господь дає улюбленим Своїм спокійний сон» (Псалом 126:1,2).

Якщо усі ми пам’ятатимемо про це, і відповідно, шукатимемо в першу чергу підтримки в Бога, все в нашому Майбутньому буде гаразд: «Бог нам пристановище і сила, скора допомога в біді, що надходить на нас. Тому не будемо боятися, хоч би захиталася земля, і гори зрушились у безодню моря» (Псалом 45:1,2). Якщо ми будемо постійно перебувати з Богом, тоді зможемо здолати будь-які труднощі та подолати будь-якого ворога: «Що ж сказати про це? Якщо Бог за нас, то хто проти нас? Той, Який Сина Свого не пощадив, а видав Його за всіх нас, як з Ним не дарує і нам всього?» (Рим. 8:31,32).

І запевненням цього всього є Божа любов, яку Він виявляє до кожного з нас: «Бог же Свою любов до нас доводить тим, що Христос помер за нас, коли ми були ще грішниками» (Рим. 5:8). Можете в цьому не сумніватися, як у цьому свого часу переконався апостол Павло: «Бо я певний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні початки, ні сили, ні теперішнє, ні майбутнє, ні висота, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, що в Христі Ісусі, Господі нашому» (Рим. 8:38,39).

Якщо ми перебуватимемо з Богом, тоді все буде гаразд, або ж як прийнято сьогодні казати: «Все буде Україна!». За таких обставин сама Україна буде ототожненням добра. І це цілком досяжна ціль, якщо ми будемо шукати Бога у своєму житті та сподіватимемося лише на Нього: «Споживіть і побачите, що благий Господь. Блажен муж, що уповає на Нього» (Псалом 33:9). І не тільки блаженна певна людина, але «блаженний народ, у якого Господь – Бог його» (Псалом 143:15).

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docПро Майбутнє України


Ваш коментар:

Попередній запис

В очікуванні чудес

Багато людей сподівається на диво: у власному житті, у житті близьких, у країні, у цілому світі. Не можна в цьому ... Читати далі

Наступний запис

Піт, кров і сльози

Зовсім нещодавно сучасній українській державі виповнився 31 рік. Якщо порівнювати з людським життям, то 31 рік – це вік настання ... Читати далі