«Нібивіра» (Ів. 3:31-36)

Що бачив і чув, те Він свідчить, та свідоцтва Його не приймає ніхто.

Бог промовляє до людини. У Біблії оголошує Свою волю, дає людині вказівки, детальні інструкції. Сьогоднішнє Євангеліє каже, що «Бог правдивий» (Ів. 3:33). То чому ж так важко бути слухняним Богові?

Життя навчило нас недовіри. Не раз ми зустрічали людей, які обманювали нас, зловживали нашою довірою. Часто ми переживали гірке розчарування. Чимало брехунів казало: «Знаю правду, вірте мені, ідіть за мною».

Цей негативний досвід переносимо на свої стосунки з Богом. Життя навчило нас і на Нього дивитися з підозрою. Тож буває, на жаль, так, що ми ніби й віримо в Бога, але насправді до кінця Йому не довіряємо. І тоді наша віра стає схожою на сидження в літаку, який безперестанку рулює злітною смугою, не відриваючись від землі, – бо хоча літак і справді має крила та начебто літає, то все ж… хто його знає.

Ніби маємо віру, але не таку, яка дає нам крила, дає нам скуштувати все те, що приготував для нас Бог. Можна впродовж цілого життя мати таку «нібивіру», але, може, врешті таки варто розкрити крила?

Попередній запис

Відкрив нам небо (Ів. 3:16-21)

Бог полюбив світ. Слова, які ми щойно почули, багато хто називає серцем Євангелія. Ці вірші розкривають серце Бога, показують Його ... Читати далі

Наступний запис

Той, що нищить бар’єри (Ів. 4:5-42)

Надходить ось жінка одна з Самарії набрати води. Ісус каже до неї: Дай напитись Мені!. Наш Бог є Богом, що ... Читати далі