Шукати (Ів. 1:45-51)

Ми знайшли Того, що про Нього писав був Мойсей у Законі й Пророки, Ісуса, сина Йосипового, із Назарету.

«Ми знайшли Месію» – апостоли пережили цю радість. Цю радість переживають також одні за одними люди кожного з наступних поколінь. Ми знайшли Месію, нашу найбільшу радість, сенс життя, джерело сили.

Що зробити, щоб знайти Месію? Відповідь дуже проста: треба Його шукати. Я переконаний, що чимало людей не шукає Бога у своєму житті, їх просто не цікавить жодний Месія, бо Він їм ні для чого не потрібний. Часом трапляється й сліпій курці просо, але тому, що вона, хоча й сліпа, все-таки шукає його. Невеликі шанси зустріти Месію має той, хто навіть не підведеться зі свого крісла, не випустить з рук пульта і не допустить до серця думки, що Бог кличе його.

«Не кинув Ти, Господи, тих, хто шукає Тебе!» (Пс. 9:11). «Нехай тішаться та веселяться Тобою всі ті, хто шукає Тебе та хто любить спасіння Твоє, нехай завжди говорять: Хай буде великий Господь!» (Пс. 40:17).

Попередній запис

Андрій і Ананія (Ів. 1:35-42)

І привів він його до Ісуса. На фронтоні одного римського храму видніють дві могутні фігури – скульптури апостолів Петра й ... Читати далі

Наступний запис

Поезія і проза (Ів. 2:1-11)

Не мають вина! Марія могла би бути вчителькою в школі уважности. Чимало богословів, задивлених у святість, витонченість, досконалість Марії, ніколи ... Читати далі