Грішники перед Богом

Будь-який гріх – це мерзота в очах Господніх. Це твердження, без сумніву, не сподобається ну-у дуже багатьом людям, які звикли вважати, що є гріхи «тяжчі» і є гріхи «легші». Якщо б це було справді так, тоді б у Біблії не було наступного вірша: «Бо відплата за гріх – смерть…» (Рим. 6:23). І це закінчена думка, а не вирвана фраза з контексту. Також доказом того, що Бог не терпить будь-який гріх, є сам факт приходу Сина Божого, Господа Ісуса Христа в цей світ: лише Його спокутна смерть змогла відкрити доступ для Бога будь-кому, хто вірить у це. Якщо б Господь ставився більш поблажливо до гріха, то це б, по-перше, не був би пресвятий, безгрішний Господь, а лише якийсь самозванець, а по-друге, Сину Божому, Ісусу Христу не довелося б приходити в цей світ, і тим більше помирати ганебною смертю на хресті Голгофському. А так все це переконливо доводить, що будь-який, навіть, здавалося б, найбільш «невинний» гріх – зовсім не привід для жартів, і тим більше не приклад для наслідування. Гріх – це особиста образа Богові, і тому смертельно небезпечно все це відкидати, ігнорувати, виправдовувати, тим паче насміхатися над всім цим, як зазвичай робить більшість люду.

А навели все це для того, щоб ніхто не думав, що він є «меншим» грішником перед Богом, ніж хтось інший. Якщо людина не наживається, як вона сама вважає, за чужий кошт, це абсолютно не означає, що той, хто робить це, є «більшим» за неї грішником, і тому лише на нього чекає пекло, геєнна вогненна. Ні, пекло чекає на будь-якого грішника, що не хоче каятися у власних гріхах. Зрозуміло, що Боже покарання (як і нагорода) можуть бути різними, але якщо це покарання буде тривати вічність, тобто нескінченний період часу, власне час зникне як явище (нам ще просто не дано це зрозуміти), то сила, суворість цього покарання має відійти на другий план, адже воно буде безкінечним!

Отже, не треба «тішити» себе, порівнюючи власні гріхи з більш «тяжкими» гріхами людей оточуючих, бо «кожен з нас дасть за себе відповідь Богові» (Рим. 14:12), а набагато краще каятися в гріхах перед Богом і закликати до цього інших.

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docГрішники перед Богом