Брак любові

Багато людей зовнішніх до Церкви закидають вірним, що у світі безліч людей, яким буквально бракує найнеобхіднішого: даху над головою та кусня хліба, що прирікає їх на голодне існування. Для таких церковних скептиків цей факт є чудовим доказом не існування Бога, чи, принаймні, спростуванням існування благого Бога, про Якого розповідають християни. Що можна відповісти на подібні закиди? – Навести біблійне підтвердження, яке спростовує всі ці звинувачення.

«І, вийшовши, Ісус побачив багато людей, змилосердився над ними і зцілив недужих їхніх. Як настав вечір, приступили до Нього ученики Його і кажуть: місце тут пустинне і час уже пізній; відпусти людей, нехай підуть у селища і куплять собі що їсти. Ісус же сказав їм: не треба їм іти, дайте ви їм їсти. Вони ж кажуть Йому: у нас тут тільки п’ять хлібів і дві рибини. Він сказав: принесіть їх Мені сюди. І звелів народові возлягти на траву і, взявши п’ять хлібів і дві рибини, підняв очі на небо, благословив і, переломивши, дав ученикам хліби, а ученики – народові. І їли всі і наситились; і набрали залишків дванадцять повних кошиків; а тих, що їли, було близько п’яти тисяч чоловіків, крім жінок та дітей» (Мф. 14:14-21).

І зцілив недужих, і нагодував голодних, і втішив засмучених, і багато що зробив протягом Свого земного життя. А перед Вознесінням заповідав це робити Своїм послідовникам, які, худо-бідно, продовжили розпочату Спасителем роботу з преображення світу цього. І до цієї роботи може приєднатися будь-хто, було б бажання. Навіть церковні скептики, атеїсти, агностики і всі, кому «Бог не вгодив». Можуть, але не хочуть, бо для цього треба вийти із зони комфорту свого затишного життя в поневолений гріхом світ, який спраглий любові.

А про яку любов може йти мова, якщо ці люди не пізнали і знати не хочуть Бога Живого? А «хто не любить, той не пізнав Бога, тому що Бог є любов» (1Ін. 4:8). А егоїзм – це не любов, це диявольська підробка. І церковні скептики якщо не знають, то здогадуються про це, от тільки нічого змінити не хочуть. Бо це складно і болісно, куди легше звинувачувати Бога Живого. Звинувачувати, між іншим, у браку любові…

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docБрак любові


Ваш коментар: