ТВ чи Біблія?

Завжди дивувала надмірна довіра людей до інформації розміщеній у глобальній мережі Інтернет. Схожий рівень довіри можна спостерігати хіба що в літніх людей до інформації, яку передають по ТВ. У чому ж причина такої довіри, адже не для кого не секрет, що в Мережі, вже не кажучи про ТВ часто брешуть? Якщо взагалі повідомляють правду, а не перекручують її на свій манер. Причина такої довіри напрочуд проста – людям просто необхідно комусь довіряти, інакше просто не виходить, тому і вірять. Часом – беззастережно, до абсолютно повної втрати осудності, на кшталт російського населення.

І що робити людям у такій ситуації? – Як завжди, шукати відповіді в Біблії. А стосовно цього питання в неї відповідь одна – довіритися Богу і Його слову, що міститься в тій самій Біблії. Вірні так і роблять, у принципі вони є вірними, бо довіряють Божому слову, проте люди світу цього стосовно Біблії дотримуються іншої думки. Якої саме? – Насправді, не суть важливо, бо будь-яка думка, що суперечить Святому Письму, відводить людину від Бога з усіма негативними наслідками, як у цьому житті, так і в житті вічному: «Не обманюйтесь: Бог зневаженим не буває. Що посіє людина, те й пожне. Хто сіє для плоті своєї, від плоті пожне тління, а хто сіє для духа, від духа пожне життя вічне» (Гал. 6:7,8).

А відкидання написаного в Біблії є одночасним зневажанням Бога, як і виконання написаного в Біблії є прямою покорою та довірою Йому, як сказав Христос учням, а разом з ними і нам: «Якщо любите Мене, то дотримуйтесь Моїх заповідей» (Ін. 14:15). Проте більшості людям ці слова, як мовиться, «до лампади», у них є куди цікавіша справа: дізнатися нову порцію інформаційного лайна, яким їх на постійній основі годує ЗМІ через Інтернет та телебачення. І справа тут не у вірних, які начебто не виконують того, чому самі вчать, не у священнослужителях, які начебто винні в усіх мислимих і не мислимих гріхах. Навіть справа не в Біблії, яку «спотворили» під час переписування протягом століть. Причина зневажання більшістю людей написаного в Біблії криється не в щойно згаданих дурницях, якими всіх охочих годують ЗМІ, а в їхньому небажанні каятися у власних гріхах та узгоджувати своє життя згідно біблійних принципів.

І як тут не навести в черговий раз порівняння темряви і світла, яким поділився з Никодимом Господь Ісус Христос: «Світло прийшло у світ, а люди полюбили темряву більше, ніж світло, бо діла їхні були лихі; бо кожен, хто чинить зло, ненавидить світло і не йде до світла, щоб не викрилися діла його, бо вони злі. А хто чинить правду, йде до світла, щоб відкрилися діла його, бо вони чинилися в Бозі» (Ін. 3:19-21). Хоча ці слова будуть цікаві вірним, а зовсім не людям, які вибрали для себе мірилом добра і зла ТВ чи Інтернет, таким чином створивши з них собі кумира. Що ж, це їх вибір з усіма його сумними наслідками, а нам же, вірним, варто пам’ятати: «Всяка плоть як трава, і всяка слава людська як цвіт на траві; як засохне трава, і цвіт її одпаде; Слово ж Господнє перебуває повік; а це є те Слово, яке проповідане вам» (1Пет. 1:24,25).

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docТВ чи Біблія?


Ваш коментар: