Увірувати і довіритися

Багато людей хочуть стислості і зрозумілості. І якщо про те зайшла мова, щоб коротко підсумувати ставлення більшості людей до Бога, то його (це ставлення) можна описати таким чином: «Загалом, більшість людей в існування Бога вірить, але їм байдуже до Нього». І з цим нічого не поробиш, як не намагайся. Те саме можна сказати і про надію на Бога. І це не повинно дивувати, адже якщо людям байдуже до Бога, як вони на Нього можуть сподіватися?

Але вже так вийшло, що люди комусь мають поклонятися, і, відповідно, покладати надії на об’єкт цього поклоніння. Не рідко цей об’єкт поклоніння ідеалізують, ставлять його усім у приклад (як це робили з леніним-ульяновим у срср) чи приписують якісь магічні, ледь не божественні властивості (між іншим, саме так робитимуть з антихристом, так що будьте напоготові, ясна річ, якщо застанете його ще за свого життя). Якщо вже пригадали срср, то люди покладали свої сподівання, звичайно, не на ульянова-леніна, а на радянську державу та її владу, яку цей нелюд уособлював, а ці вигадані позитивні риси, які радянська пропаганда приписувала тому виродкові, люди переносили на всю радянську номенклатуру… Щоб у черговий раз розчаровуватись у своїх сподіваннях.

На щастя, срср зник з політичної мапи світу (певно, це єдине, що він зміг доброго зробити за свою історію), проте ставлення більшості людей до влади, їх сподівання на можновладців нікуди не поділися. Втім, скажемо по секрету, таке ставлення спостерігається не тільки на теренах колишнього срср чи є винаходом останньої сотні років. Як би це було не так, тоді не виникло потреби кілька тисячоліть (!) тому писати наступні рядки: «Не надійтеся на князів, на синів людських, в них нема спасіння. Вийде дух його і вернеться в землю свою; в той день загинуть усі помисли його» (Пс. 145:3,4).

Але що тоді треба робити? Краще послухати слушну біблійну пораду (вони загалом усі слушні): «Надійся на Бога, твори добро, живи за правдою на землі і будеш ситий з багатства її. Утішайся Господом, і Він дасть тобі бажання серця твого. Відкрий Господу путь твою і надійся на Нього, Він допоможе» (Пс. 36:3-5). І не тільки послухати, але й почати втілювати в житті – от що можна побажати людям, які ще не увірували і не довірилися Богові. Звісно, якщо вони будуть вважати за потрібне дослухатися до цієї поради.

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docУвірувати і довіритися


Ваш коментар:

Попередній запис

Розчарування в Богові

А тепер настав час поговорити про розчарування людей у Богові. Так, вам не привиділося, що про це мова пішла на ... Читати далі

Наступний запис

Проти легалізації зброї

Знову, вже в котрий раз, в Україні почали говорити про легалізацію зброї. Легалізацію, на яку багато людей покладає незмірну кількість ... Читати далі