Погани «русского мира»

Так вже заведено в цьому світі: коли люди не поклоняються істинному Богу, вони починають поклонятися ідолам. Таким ідолом для багатьох радянських громадян став сам срср, який на їх думку дбав, пестив і леліяв їх. Звісно, ви можете в це не вірити, проте якщо б люди не сприймали срср саме так, тоді б не було стільки років ностальгії за «старим добрим минулим», в якому добре було лише те, що воно закінчилося.

Жодні факти, доводи і переконання не змусять цих людей змінити власну думку стосовно срср. Навіть тих, хто особисто чи їх близькі постраждали від дій цієї бузувірської держави. Ба більше, вони будуть її захищати, адже срср залишається для них богом, а дії бога ніколи не можна піддавати жодним сумнівам, попри те, що з цього приводу думає оточення… А питання: «Чий Крим?», для них стає «наріжним каменем» їхнього поклоніння, втім, як і самосвідомості українців.

Для цих людей росія не вкрала Крим цинічно і підступно у власноруч послабленої нею України, а «лише повернула те, що законно їй належало». Для цих людей не існує агресії росії проти України, це лише «наведення ладу в сусідній країні» чи ще якась маячня, яку постійно продукує російська пропаганда. Цим людям не потрібна правда, їм потрібна картина світу, яку протягом років створили кремлівські ЗМІ. І навіть свідчення їх близьких, які потерпають від російської агресії, у жодній мірі не поколивають їхньої віри у власного бога-державу.

Але в жодному разі не треба вважати цих людей обманутими пропагандою, це їх свідомий вибір на користь брехні і війни. У шанувальників, а точніше поган «русского мира», було більш ніж достатньо часу, щоб дізнатися істину, справжній стан речей, які коїть росія, але замість цього вони вирішили залишитися вірними своєму ідолу. Яке майбутнє чекає на цих людей? Відповідь на це злободенне питання дає Книга книг, Біблія: «Не роби собі кумира і ніякого зображення того, що на небі вгорі, і що на землі внизу, і що у воді нижче землі; не поклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог ревнитель, що карає дітей за провину батьків до третього і четвертого роду тих, які ненавидять Мене» (Вих. 20:4,5).

Отже, цих нечестивих поган «русского мира» покарання чекає не тільки особисто, але і їх потомків до третього-четвертого коліна! Ясна річ, такий стан речей їх аж ніяк не задовольняє, проте Слово Боже ніколи не схибить. І це не має дивувати, адже воно «живе і дійове, та гостріше від усякого меча двосічного: воно проникає до розділення душі й духу, суглобів і мізків, і судить помисли й наміри сердечні. І немає створіння, схованого від Нього, але все оголене і відкрите перед очима Його: Йому дамо звіт» (Євр. 4:12,13). І так, байдуже, що з цього приводу думають погани «русского мира».

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docПогани «русского мира»

Попередній запис

Злодійство на всіх рівнях

Ви гадали, що злодійство – це коли хитрі лиходії обачливо умикають в інших людей щось дороге і потрібне? Ви гадали, ... Читати далі

Наступний запис

Духовна деградація росії

Рф є правонаступницею срср у повному значенні цього слова: вона без щонайменших змін повторює агресивну зовнішню і репресивну внутрішню політику, ... Читати далі