Моє – це Твоє (Ів. 17:1-11)

Усе бо Моє – то Твоє.

Неймовірною є спільність і єдність Отця із Сином: «Усе бо Моє – то Твоє, а Твоє – то Моє» (Ів. 17:10). Спільність, єдність і любов – як мало цього всього в сучасному світі.

Те, що сьогодні модне, – це конкуренція і зиск. Якщо нині Європа й світ об’єднуються, якщо зникають кордони, митні й законодавчі бар’єри, тобто відбуваються різноманітні глобалізаційні процеси, то це не тому, що для когось важлива любов, а тому, що разом вигідніше торгувати, можна мати більшу силу, потенціал і більші ринки збуту.

Саме в такий спосіб людина прямує дорогою, у кінці якої має прозвучати твердження: «Я багатий, я сильний, маю гроші, маю все й… не маю для чого жити».

Щоправда, вважаю, що ліпше бути багатим і здоровим, аніж бідним і хворим, але якщо оте перше здобуваєш, марнуючи цінності й продаючи Бога, то в такому разі, правду кажучи, багатство й здоров’я мають меншу цінність, ніж біда і хвороба.

Попередній запис

Підсумок (Ів. 16:29-33)

Я світ переміг! Про деякі народи кажуть, що вони вміють вигравати битви, але програють війни. А тимчасом виграна війна важливіша ... Читати далі

Наступний запис

Важка ноша правди (Ів. 17:11-19)

Освяти Ти їх правдою! «Освяти Ти їх правдою!» (Ів. 17:17). Святість і правда. Між цими двома поняттями існує глибокий зв’язок. ... Читати далі