Підсумок (Ів. 16:29-33)

Я світ переміг!

Про деякі народи кажуть, що вони вміють вигравати битви, але програють війни. А тимчасом виграна війна важливіша від виграної битви, бо насправді має значення лише перша з них.

У житті Ісуса було багато битв і поразок – Йому не завжди вдавалося перемогти. Часто Його не розуміли, покидали учні, зраджували. А врешті народ, до якого Він прийшов як Месія, прирік Його на смерть. Найважливішим є, однак, загальний підсумок, який уміщається в одній фразі сьогоднішнього Євангелія: «Я світ переміг!» (Ів. 16:33).

Добре було б, щоб ми зрозуміли, що в нашому житті буде так само. Ми теж переживатимемо труднощі й поразки. Часом нам здаватиметься, що цілий світ валиться нам на голову. І тоді нам додасть сил усвідомлення того, що, поєднавши своє життя з Богом, у підсумку все-таки переможемо.

«Це Я вам розповів, щоб мали ви мир у Мені. Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні» (Ів. 16:33). Нехай це допоможе нам з відвагою та спокійним серцем дивитися на наше теперішнє і наше майбутнє.

Попередній запис

В ім'я Ісуса (Ів. 16:23-28)

В Моє Ймення. Дуже легко просити в ім’я Ісуса. Римо-католики прохальну молитву зазвичай закінчують словами: «В ім’я Ісуса. Амінь» або ... Читати далі

Наступний запис

Моє – це Твоє (Ів. 17:1-11)

Усе бо Моє – то Твоє. Неймовірною є спільність і єдність Отця із Сином: «Усе бо Моє – то Твоє, ... Читати далі