В ім’я Ісуса (Ів. 16:23-28)

В Моє Ймення.

Дуже легко просити в ім’я Ісуса. Римо-католики прохальну молитву зазвичай закінчують словами: «В ім’я Ісуса. Амінь» або «Через Христа, Господа нашого. Амінь». Ці прості речення наприкінці можуть бути, однак, чимось на кшталт фальшивого підпису.

Нещодавно редактори одного з тижневиків упродовж одного дня виготовили собі печатки діагностичного центру, лікаря і, здається, нотаріуса. За допомогою теперішньої комп’ютерної техніки, сканерів і принтерів легко підробити чийсь підпис. Попри те, що в цілому все матиме гарний і переконливий вигляд, це не означатиме, що документ справжній.

Те саме й з молитвою. Може гарно звучати й мати чудове закінчення, але бути фальшивою. Про те, чи людина проказує молитву справді в ім’я Ісуса, свідчать не слова, а те, чи міг би її промовити сам Ісус та чи виголошене прохання відповідає Його волі, Його задумові. І лише такі молитви буде вислухано.

Попередній запис

Людина, що діє навпаки (Ів. 16:20-23)

Будете плакати та голосити, а світ буде радіти. Християнин – це людина, що діє навпаки. Згідно із сьогоднішнім Євангелієм, світ ... Читати далі

Наступний запис

Підсумок (Ів. 16:29-33)

Я світ переміг! Про деякі народи кажуть, що вони вміють вигравати битви, але програють війни. А тимчасом виграна війна важливіша ... Читати далі