Людина, що діє навпаки (Ів. 16:20-23)

Будете плакати та голосити, а світ буде радіти.

Християнин – це людина, що діє навпаки. Згідно із сьогоднішнім Євангелієм, світ сміється, а він плаче. А от розгорнувши Об’явлення або Євангеліє від св. Луки, можемо прочитати: «Люди будуть мертвіти від страху й чекання того, що йде на ввесь світКоли ж стане збуватися це, то випростуйтесь, і підійміть свої голови» (Лк. 21:26-28). Знову все навпаки.

Так діється через Христа – це Він винен. Це Він усе пообертав, поставив догори дриґом, зруйнував споконвічні схеми, зробивши ставку на дух, а не на літеру. Та чи Він справді все поставив з ніг на голову? А може, якраз повернув світові істинний лад, а словам – їхнє справжнє значення?

Завдяки Ісусові любов надалі може означати любов, а безкорисливе дарування себе не буде пишномовним і порожнім поняттям.

Попередній запис

Кушетка замість Бога (Ів. 16:5-11)

Світові виявить про гріх. Один із західних журналістів написав нещодавно статтю під промовистою назвою «Кушетка замість Бога». Вона розпочинається такими ... Читати далі

Наступний запис

В ім'я Ісуса (Ів. 16:23-28)

В Моє Ймення. Дуже легко просити в ім’я Ісуса. Римо-католики прохальну молитву зазвичай закінчують словами: «В ім’я Ісуса. Амінь» або ... Читати далі