Проблема і Питання (Ів. 7:40-53)

Повстала незгода в народі з-за Нього.

Люди висловлювали щодо Ісуса різні думки й судження, іноді – цілком протилежні. Спільний знаменник цих висловлювань – відсутність байдужости до Ісуса. Люди, які жили тоді, не могли пройти повз Ісуса й не помітити Його. Могли скреготіти зубами, могли підносити до небес, але помічали Ісуса, був для них проблемою, був питанням.

Сьогодні стає дедалі більше людей, серця яких нечулі до Ісуса. Мало хто безпосередньо бореться проти релігії, висловлює сумніви щодо неї, «навертає» інших в атеїзм, але в душі людей закрадається байдужість. Чому так діється?

Можливо, тому, що сучасні люди не люблять проблем, не люблять запитань. Проблеми треба розв’язувати, на запитання треба відповідати, а це вимагає зусиль. А навіщо напружуватися, навіщо думати? Хіба не ліпше сісти в крісло й, поїдаючи чіпси, дивитися телевізор?

Цілі команди працюють над тим, щоб «нагодувати» людей легким контентом, який не змушує думати – глядачі ж мають право на розвагу. Звісно, можна знайти й високоякісні, надихаючі, повчальні передачі, але для того, щоб їх виявити, знову ж таки потрібно подумати й докласти зусиль – хоча б уважно, критично прочитати телепрограму.

Можна прожити життя без проблем і думок, від яких болить голова, але що то буде за життя. Втратимо його справжню глибину, істинний смак. Утратимо також і Того, хто незалежно від нас – незмінно, упродовж усіх століть – залишається Великим Питанням і Життєвою Проблемою.

Ісус. Хто Він? Чого хоче? Яке місце виділити Йому у своєму житті? Якщо бажаєш – розв’яжи цю проблему й дай відповідь на ці запитання.

Попередній запис

Любов у лінзі та відчинена клітка (Ів. 7:1-2,10,25-30)

Хіба це не Той, що Його шукають убити? Ісусові дали нове ім’я – ім’я, яке було реакцією ворогів на Його ... Читати далі

Наступний запис

Створена наново (Ів. 8:1-11)

Хто з вас без гріха. То не була помилка. Жінку, яку привели до Ісуса, справді впіймали на перелюбі. Вона справді ... Читати далі