Лікування душі (Ів. 6:52-59)

Хто Мене споживає, і він житиме Мною.

Відділення інтенсивної терапії. Пацієнта під’єднано до складного обладнання, яке підтримує його дихання та інші функції організму. Навколо лікарі та медсестри, а їхнє завдання – рятувати життя. Крапельниці, ін’єкції, ліки, обстеження й процедури. Усе задля того, щоб зберегти життя.

Піклуємося, рятуємо життя, бо вважаємо його цінністю. Часом витрачаємо великі кошти, щоб продовжити його. І правильно чинимо, адже людське життя має велику вартість. Та чи ж пам’ятаємо, що людина – це не тільки тіло? Чи пам’ятаємо, що людина має також душу?

Вона теж потребує турботи, уваги, а деколи й боротьби за те, щоб не втратити її, не вбити, не знищити духовної сфери свого життя. Людська душа також потребує різних засобів, які підтримують і розвивають її життя. Про ці засоби йде мова в сьогоднішньому Євангелії: «Поправді, поправді кажу вам: Якщо ви споживати не будете тіла Сина Людського й пити не будете крови Його, то в собі ви не будете мати життя» (Ів. 6:53).

Тіло й Кров Ісуса – це ліки для хворої душі, стражденної людини. Піклуючись про своє тіло, не забуваймо й про свою душу.

Попередній запис

Свічка (Ів. 6:51-58)

Тіло Моє, яке Я за життя світові дам. Ісус віддає Своє життя за спасіння світу. Його жертва стає найповноціннішим зразком ... Читати далі

Наступний запис

Не побачиш Його (Ів. 6:55,60-69)

Чи не хочете й ви відійти? Доторкнутися, помацати, понюхати, покуштувати – віримо своїм чуттям, довіряємо їм. Чи так само віримо ... Читати далі