З’їсти шматок Хліба (Ів. 6:44-51)

Я – хліб життя.

Світ без Бога мертвий. Цей світ може танцювати, працювати, пізнавати таємниці Місяця й атома, але без Бога буде мертвим. Справжнє життя є лише в Богові. Те, що оживляє світ, – це прийняття смерти Ісуса: «А хліб, що дам Я, то є тіло Моє, яке Я за життя світові дам» (Ів. 6:51).

Щоб підкріпитися хлібом, треба взяти його до рук і з’їсти. Що означають ці образи? Як їх розуміти?

Людина грішна, і гріх відділяє її від Бога, Який є джерелом правдивого життя. Тому можна сказати, що гріх – це смерть. Вирватися з лабетів цієї смерти самотужки неможливо, не можемо спасти себе самі, не здатні самі собі повернути життя.

Єдине, що можемо, – це волати до Бога про спасіння, просити Його прийти до нас і визволити від смерти. Людина лише тоді зможе сказати про себе, що вірить, що з’їла шматок Хліба Життя, коли усвідомить факт, що є пропащим грішником, коли заволає до Бога й з довірою доручить Йому своє життя.

Попередній запис

Як у це все повірити? (Ів. 6:35-40)

Хто до Мене приходить, не голодуватиме він. Ким є Бог, згідно з нинішнім Євангелієм? Є кимось, хто втамовує голод і ... Читати далі

Наступний запис

Свічка (Ів. 6:51-58)

Тіло Моє, яке Я за життя світові дам. Ісус віддає Своє життя за спасіння світу. Його жертва стає найповноціннішим зразком ... Читати далі