Тільки Бог насичує (Ів. 6:1-15)

А Ісус узяв хліби, і, подяку вчинивши, роздав тим, хто сидів. Так само і з риб, скільки хотіли вони.

Цей батончик додасть тобі сил, подарує щастя, повноту життя. Лише ці чипси подарують тобі справжнє задоволення. Тільки цей шоколад, тільки цей напій, цей комплекс вітамінів, ці ліки. Так волає реклама з екрана телевізора, з радіо, з рекламних щитів на наших вулицях. Такий собі простий рецепт повноцінного життя.

А тимчасом правда зовсім інша: тільки Бог насичує. Тільки Бог дарує повноту життя, задоволення, справжнє щастя. Можна скуштувати всі батончики й енергетичні напої, спробувати повністю дотримуватися в житті стилю, який пропагує реклама та мас-медія, але все це не наповнить нас.

Але якщо людина втомиться й збереже трохи здорового глузду, то повернеться до Ісуса, до того, що правдиве й вічне – без консервантів, штучних барвників і терміну придатности. Тільки Бог насичує.

Попередній запис

Застеляння ліжка (Ів. 5:31-47)

Мене не приймаєте. Ісус скаржиться й дорікає Своїм слухачам: «Я прийшов у Ймення Свого Отця, та Мене не приймаєте ви. ... Читати далі

Наступний запис

Дістатися берега (Ів. 6:16-21)

Зараз пристав до землі. Учні мали переплисти озеро. Були втомлені, була ніч, до того ж від сильного вітру здійнялися великі ... Читати далі