Застеляння ліжка (Ів. 5:31-47)

Мене не приймаєте.

Ісус скаржиться й дорікає Своїм слухачам: «Я прийшов у Ймення Свого Отця, та Мене не приймаєте ви. Коли ж прийде інший у ймення своє, того приймете ви» (Ів. 5:43). Дивовижна річ – відкидають Бога, щоб прийняти людину. Дивовижна, але правдива.

Ця річ дивовижна, правдива й така, що відбувається на наших очах. Скільки ж то людей відкидає Ісуса, а іде за голосом різних сектантів, авантюристів і шахраїв. Ці люди відкидають правду Біблії, а натомість приймають найбожевільніші та найнеправдоподібніші вчення й нісенітниці.

Ворожки й чарівниці створюють власні профспілки, що є ознакою того, що суспільство визнало ці «спеціальності» рівними професіям столяра, пекаря, учителя чи священика. Видавництва, які видають езотеричну літературу, збивають статки – і всі тішаться… Додам, однак, що до певного часу.

Відкинення авторитету, відкинення Істини має свої наслідки. Можеш зійти з правильного шляху – це твій вибір. Можеш улаштувати життя по-своєму – без Бога. Але не май претензій, коли розіб’єш собі носа й голову. Як постелиш – так і виспишся.

Попередній запис

Отець (Ів. 5:17-30)

Бога Отцем Своїм звав. «Бога Отцем Своїм звав» (Ів. 5:18) – то був той гріх, та єресь, за яку євреї ... Читати далі

Наступний запис

Тільки Бог насичує (Ів. 6:1-15)

А Ісус узяв хліби, і, подяку вчинивши, роздав тим, хто сидів. Так само і з риб, скільки хотіли вони. Цей ... Читати далі