Наркозалежні від грошей

Розпочавши в попередньому дописі розмову про залежних від наркозалежних людей, не можна не пригадати ще одну групу людей, які хоча не вживають наркотиків, все одно їх слід вважати наркозалежними людьми. Мова йде про людей, які виготовляють, транспортують та розповсюджують пагубне зілля. Чомусь про цих людей рідко згадують, коли мова заходить про наркозалежних людей.

Причина такого ставлення цілком зрозуміла, адже ці люди несуть горе, руйнацію і смерть у численні сім’ї, і немає чого шкодувати цих людей… Проте все ж таки варто трохи поглянути на причини, що примушують людей займатися цією гріховною діяльністю. А для багатьох найпершою причиною є безгрошів’я. І мова зараз не про тих молодиків, які хочуть не сильно напружуючись, заробляти чималі гроші (про них ми поговоримо в наступному дописі), а про селян у бідних країнах, які буквально вимушені вирощувати коку, мак чи інші рослини, з яких згодом виготовлятиметься зілля, для того, щоб прогодувати власні сім’ї.

Дехто може заявити, що вони можуть вирощувати інші рослини, проте навряд чи цим людям відомо, що ринкова ціна «наркотичних» рослин у рази більше і на них завжди є попит, на відміну від інших сільськогосподарських рослин. А коли людина ледь зводить кінці з кінцями, коли їй немає за що прогодувати власних дітей, тоді будеш змушений вирощувати і мак, і коку, і коноплі і все, що скажуть. До того ж не забувайте, у регіонах, де переважно вирощуються ці рослини, з часом вже склалися специфічні відносини, і там навряд чи питатимуть, що ти хочеш вирощувати, а що ні. Так що такі селяни часто стають кріпаками на власній землі, якщо та земля взагалі належить їм. Попри заборону рабства у всьому світі, на земній кулі є чимало місць, де рабство до сих пір існує дещо в завуальованій формі. Проте від цього воно не перестає бути рабством.

Подібна ситуація склалася і з транспортуванням наркотичних речовин. Багато людей займаються цим, бо в них немає реально іншого способу, щоб вижити, а потрапивши хоч раз у тенета наркотрафіку, як відомо, покинути його, залишившись живим, практично неможливо. Таким чином багато виробників і транспортувальників наркотиків у повному сенсі слова стають залежними від наркотиків. Навіть, якщо не вживають їх. Проте наркорабство користається ними.

Не менш залежними від наркотиків є їх розповсюджувачі, тобто ті люди, які безпосередньо збувають цю отруту наркоманам. Навіть у тому випадку, якщо безпосередньо не споживають свій «товар». Живим, як вже згадувалося, цю «трудову діяльність» покинути практично неможливо, крім того, ці люди потрапляють у грошову залежність, що є, певно, не менш ефективним наркотиком, ніж те зілля, яким вони труять інших людей. Апетит, як відомо, приходить під час їжі, і ці люди, вкусивши чималих грошей, хочуть ще більших, тим самим стаючи залежними від них. Наркозалежними від грошей.

І ця залежність – це не звичайна жадність в її побутовому розумінні, зовсім ні. Це всеохоплююча пристрасть, яка штовхає людей на все більші злочини задля досягнення єдиної мети – отримання ще більших грошей. Звісно, ця залежність виникає не тільки в наркоділків, але і в інших верствах населення, проте в наркоділків вона проявляється досить виражено. Власне ця грошозалежність і приводить їх до передчасної смерті або ж тривалого ув’язнення, якщо пощастить уникнути смерті. Хоча багато хто згоден померти, ніж довгими роками скніти в тюрмі.

Звичайно, цим дописом ми в жодній мірі не хочемо виправдати тих людей, які своєю діяльністю приносять стільки горя людям, а просто хочемо нагадати про той факт, що гріх може набувати різні форми, проте результат у гріха завжди той самий: «відплата за гріх – смерть» (Рим. 6:23). І навіть, якщо певна людина не вживає наркотики, не приймає участі в їх виготовленні, перевезенні і продажі, вона все одно залишається грішною людиною, на яку очікує вічна смерть, якщо вона щиросердно не покається у власних гріхах і не прийме Ісуса Христа як Бога та особистого Спасителя.

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docНаркозалежні від грошей


Ваш коментар:

Попередній запис

Залежність від наркозалежних

Коли заходить мова про наркозалежних, завжди мають на увазі людей, які споживають ті чи інші наркотичні речовини, проте є групи ... Читати далі

Наступний запис

Сутність наркоманії

Розпочавши в попередніх дописах мову про людей, які не споживаючи наркотиків, все одно так чи інакше є залежними від них, ... Читати далі