Міг зробити це в понеділок (Лк. 6:6-11)

І сталось, як в іншу суботу зайшов Він до синагоги й навчав, знаходився там чоловік, що правиця йому була всохла.

Часом треба когось сильно струсонути, щоб збурити хід його думок, щоб змінити його сприйняття світу, ставлення до тих чи інших справ. Треба вибити з колії, щоб звички, рутина та пов’язаний з ними занепад не погубили людину, щоб вона почала думати про власне навернення й спасіння.

Ісус міг зцілити недужого з нинішнього Євангелія попереднього дня. Міг почекати до понеділка. Однак Він обрав суботу, щоб подратувати євреїв, щоб обурити їх, шокувати. Зробив це, щоб почали мислити. Тільки тоді, коли люди думають, існує шанс, що зрозуміють, ким є Ісус і чого Він насправді хоче.

Може, і нам у Церкві теж знадобилось би щось обурливе, щоб ми помітили, де перебуваємо, з Ким зустрічаємося й чого Він від нас прагне. Якщо хтось нами струсоне, то, можливо, прокинемося.

Попередній запис

Дух Христовий (Лк. 6:1-5)

Син Людський – Господь і суботі! Дух важливіший від букви. Нас смішить, коли хтось прискіпливо дотримується правил, вказівок, параграфів, навіть ... Читати далі

Наступний запис

Цілу ніч (Лк. 6:12-19)

І перебув цілу ніч на молитві до Бога. Цілу ніч провів на молитві – так Євангеліє розповідає про Ісуса. І ... Читати далі