Так може бути й тепер (Мр. 16:15-20)

А Господь помагав їм.

Якщо поглянути на весь безмір беззаконня й лиха у світі, то можуть опуститися руки. Як це все змінити, як виправити? Це завдання перевищує людські сили.

Це правда, перевищує людські сили, проте ми не полишені лише на самих себе. Сьогоднішнє Євангеліє розповідає про великі чуда, неймовірні речі, справжню євангелізацію, наповнену силою, але водночас вказує на джерела цієї сили: «І пішли вони, і скрізь проповідували. А Господь помагав їм, і стверджував слово ознаками, що його супроводили» (Мр. 16:20).

Сам Бог допомагав апостолам і сам Бог був джерелом чудес. Так було колись і так може бути й тепер. Адже Ісус обіцяв: «І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку» (Мт. 28:20).

Попередній запис

Переломний момент (Мр. 16:9-15)

Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте! Марія Магдалина сказала учням, що бачила воскреслого Ісуса, та вони не ... Читати далі

Наступний запис

З чого почати? (Мр. 16:15-20)

Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте! У Євангелії чуємо місійний наказ: «Ідіть по цілому світові, та всьому ... Читати далі