Без стерна й порту (Мр. 13:33-37)

Уважайте, чувайте й моліться: бо не знаєте, коли час той настане!

Були в Радянському Союзі такі часи, коли завжди одна третина всіх бойових літаків перебувала в повітрі. Коли одні приземлялися, інші стартували й злітали. Причина була одна – не дати захопити себе зненацька.

Не знаю, чи ця інформація була правдива, але точно знаю, що такої позиції повинен дотримуватися кожен з нас – не дати застати себе зненацька.

Ісус каже нам: «Чувайте». Маємо жити уважно й свідомо. Маємо усвідомлювати цілі, до яких прямуємо, і засоби, котрі слугуватимуть досягненню цих цілей. Інакше кажучи, треба мати вітрило й стерно, а також порт, до якого пливемо.

Проте дуже часто ми більше схожі на шматочок дерева на воді – пливемо туди, куди кидають нас хвилі та жене вітер – ані стерна, ані порту (пор.: Еф. 4:14). Та замість того, щоб плакати, ми з гордістю кажемо, що є вільними.

Попередній запис

Слухай (Мр. 12:28-34)

Слухай, Ізраїлю! Якою є перша заповідь? Першим за порядком, коли розгортаємо Біблію, є наказ розмножуватися й заселяти землю (Бут. 1:28). ... Читати далі

Наступний запис

Переломний момент (Мр. 16:9-15)

Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте! Марія Магдалина сказала учням, що бачила воскреслого Ісуса, та вони не ... Читати далі