На небі (Мр. 12:18-27)

Котрому із них вона дружиною буде?

Сьогодні за справу беруться саддукеї – хочуть не так скомпрометувати Ісуса, як поглузувати над Ним, висміяти Його, продемонструвати свою зарозумілу мудрість.

Мудрість саддукеїв виявилася, однак, звичайним браком фантазії. Ця мудрість схожа на пророцтва авторитетних мужів минулого, які звіщали кінець людської цивілізації чи радше неможливість її розвитку, викликану дедалі більшою потребою в конях, котрі почнуть «продукувати» таку кількість відходів, що все загине під горою кінського гною. Тим мужам не вистачило фантазії здогадатися, що можна вигадати таке чудо, як віз, який рухатиметься без дишла й коня.

А от перебування на небі є чудом Божого масштабу. Не варто навіть напружувати наш обмежений людський розум, щоб довідатися більше подробиць. Нам достатньо з довірою прийняти той факт, що там буде нам добре, що нас любитимуть, що будемо щасливі й… живі.

Попередній запис

Податок для кесаря (Мр. 12:13-17)

Віддайте кесареве кесареві, а Богові – Боже. Фарисеїв не цікавила відповідь на запитання, яке поставили, їх цікавило лише одне – ... Читати далі

Наступний запис

Ісая і Боже Тіло (Мр. 12:28-34)

Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! ... Читати далі