Дитина (Мр. 9:30-37)

Коли хто бути першим бажає, нехай буде найменшим із усіх і слуга всім.

В Орвелла демонічне аж до самих кісток міністерство, яке опікувалося справами війни, називалося Міністерством миру. І в цьому немає нічого дивного, адже підступність – це звична тактика сатани, який рідко діє з відкритим заборолом, а найбільше любить виряджатися в пір’я світлого ангела.

Та те, що не дивує в диявола, повинно дивувати, коли помічаємо його в себе – людей, які належать до Церкви. Коли складаємо руки до молитви, але заплющуємо очі на потреби ближніх – то щось тут не гаразд. Коли кажемо «нехай буде воля Твоя», а на практиці плюємо на Десять заповідей, то щось тут не так. Коли повсякчас повторюємо слова «служіння», «служити», «послужити», але не служимо, то звичайнісінько брешемо.

Остерігаймося цього гріха. Ісус був поблажливим до грішників, розумів їх і прощав. Однак виявляв гнів і немилосердно шмагав Своїми словами тих, в яких бачив лицемірство. Будьмо як діти – простими, щирими й покірними.

Попередній запис

Шукаємо лицеміра (Мр. 7:1-13)

Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене. Людина здатна на багато що. Уривок Євангелія, над яким ... Читати далі

Наступний запис

Євангеліє попсової пісні (Мр. 9:38-40)

Не забороняйте. Апостоли хотіли запровадити монополію на дію Божої благодаті. А якщо досягти цього не вдалося б, то, на їхню ... Читати далі