Фундамент (Мт. 28:8-15)

Не лякайтесь!

Так, тіло могли викрасти. Не тільки сьогодні можна залагодити чимало справ підступом, силою чи за допомогою хабара. Неможливо, однак, щоб за віру, фундаментом якої є викрадене мертве тіло, люди віддавали своє життя.

Воскреслий Ісус каже жінкам: «Не лякайтесь!» (Мт. 28:10). Ці слова стали фундаментом, на якому розвинулося християнство. Важливі, проте, не самі слова (їх можна було самому вигадати й постійно повторювати), а те, хто їх промовив і в якій ситуації.

Ці слова промовляє Ісус, Який подолав смерть, вийшов з гробу, об’явив Свою божественність і панування над світом. Промовив їх до жінок, які поспішали до гробу, але також і до нас усіх, стаючи тим самим гарантом нашої безпеки й спокою.

Не боюся, бо Він зі мною, бо Він обіцяв мені це та має силу, щоб дотримати обіцянки. Тож не дивно, що можна радісно бігти, щоб проголосити цю новину цілому світові.

Попередній запис

Тиша, яка промовляє (Мт. 27:14-53)

І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі. Я відправив ... Читати далі

Наступний запис

Робіть учнями (Мт. 28:16-20)

Навчіть всі народи. Чуємо заклик Ісуса, скерований до учнів: «Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи» (Мт. 28:19). В іншому, ... Читати далі