Не озвався ані словом (Мт. 15:21-28)

А Він їй не казав ані слова.

Насправді атеїстів, мабуть, не існує. Особливо коли приходить якесь нещастя, коли смерть зазирає у вічі, коли хворіє дитина. Тоді людина гірко волає: «Змилосердься, Господи, Ісусе, допоможи». Так волала жінка-хананеянка й так волають люди впродовж усіх століть і в будь-якому місці.

Та що, однак, відбувається тієї миті, коли Ісус не відповідає? Євангеліє каже, що Ісус «не казав ані слова» (Мт. 15:23). Одні сумніваються, інші втрачають віру, ще інші погрожують небу та ображаються на Господа Бога й цілий світ. Натомість жінка-хананеянка не перестала благати.

Велика віра, щира й витривала молитва не є гарантією того, що дістанемо те, про що просимо. Віра – це не магія, а Ісус не є джином з пляшки. А втім, сьогоднішнє Євангеліє допомагає нам зрозуміти, що така поведінка подобається Богові, викликає в Нього визнання, є правильною дорогою нашого життя.

Попередній запис

Профілактика (Мт. 14:22-36)

Рятуй мене, Господи! Господи, рятуй нас, бо гинемо. Так волав Петро й так само волають усі покоління. Та воно й ... Читати далі

Наступний запис

Сатана є (Мт. 15:21-28)

Демон тяжко дочку мою мучить! Можливо, деякі хвороби, що їх люди приписували дії злого духа, мали природне походження й розвиток. ... Читати далі