Біблія вічно жива (Мт. 4:1-11)

Не хлібом самим буде жити людина.

У людини можуть виникнути проблеми через брак інформації або внаслідок її надміру. Поставлене в інтернет-пошуковику запитання може видати нам десятки тисяч посилань. Перевірити їх неможливо.

Стикаємося з медійним шумом, суперечливою інформацією, несумісними думками. У такій ситуації легко розгубитися. Цінним стає вміння знаходити в смітнику інформації те, що правдиве, надійне, чесне, перевірене.

Важливо також у цих наших пошуках мати міцний фундамент, вірогідну точку відліку й оцінювання. І цим може стати для нас саме Біблія. Цивілізації виникають і занепадають, з’являються нові течії у філософії та науці, а потім втрачають своє значення. Народжуються й відходять чергові покоління різних ґуру – а Біблія незмінна. Завжди жива, завжди актуальна, завжди є світлом і силою.

«Не хлібом самим буде жити людина, але кожним словом, що походить із уст Божих» (Мт. 4:4). Цю істину Ісус сьогодні прагне донести до нас й нагадати нам про неї. Можливо, нам варто ближче познайомитися з цією Книгою, особливо якщо досі Вона стояла на найвищій полиці й уже вкрилася товстим шаром пилу.

Попередній запис

Плацдарм добра (Мт. 2:13-18)

Послав (Ірод) повбивати в Віфлеємі й по всій тій околиці всіх дітей від двох років і менше, за часом, що ... Читати далі

Наступний запис

Уміння вирішувати (Мт. 4:12-22)

І вони зараз покинули сіті, та й пішли вслід за Ним. Початок року дуже часто стає нагодою для нових рішень. ... Читати далі