Яблука та абрикоси

Чи Адам і Єва справді з’їли плід, зірваний з яблуні? Це запитання ставлять уже не одне століття.

У Бутті 2:17 читаємо про Боже попередження, щоб вони не їли з дерева пізнання добра і зла в Едемському саду. Однак змій спокусив Єву, і всі ми знаємо, що сталося далі. Єва з’їла заборонений плід і після того дала його Адамові, який також його скуштував. Відтак їх обох було вигнано з Едемського саду.

Століттями люди вважали, що плід, який з’їли Адам і Єва, був яблуком, позаяк саме так його названо в старих англійських перекладах. Однак це малоймовірно, адже в тій частині світу дикі яблуні не росли[1].

Також сумнівно, що саме яблука були плодами, котрі названо «яблуками» в Пісні пісень (П. п. 2:5; 8:5). Набагато вірогідніше, що йдеться про гранат або гіркий помаранч.

Це, однак, аж ніяк не означає, що ми мусимо уникати звичних для нас яблук. Якраз навпаки! В неочищених плодах багато пектину, особливої форми волокон, які понижують рівень холестерину, зв’язують і усувають токсини зі шлунково-кишкового тракту та допомагають послабити запір. Свіжі яблука містять фітонутрієнти, у тім числі елагову кислоту, котра, як уже було згадано, має сильні протиракові властивості. Ті, хто їсть яблука регулярно, рідше нездужають на застуду та інфекції верхніх дихальних шляхів. Старе прислів’я «Яблуко на день – і лікаря не треба» не таке вже й далеке від медичної істини!

Однак єдиний спосіб отримати з яблука максимальну кількість речовин – спожити його неочищеним. Більшість фітонутрієнтів руйнується під час переробки плодів на пюре і сік. Я раджу купувати органічно вирощені яблука, щоб уникнути пестицидів, хімікатів і парафінів, які часто на них знаходять.

Дослідники з Університету штату Мічиган назвали яблуко «панацеєю від усіх недуг».

Доведено, що яблука:

  • понижують рівень поганого холестерину і високий кров’яний тиск
  • борються з вірусами
  • стабілізують цукор у крові
  • вгамовують апетит, не позбавляючи тіла необхідних поживних речовин, що стане в пригоді тим, хто прагне схуднути
  • регулюють кишкову функцію, запобігаючи запору чи лікуючи діярею, залежно від потреби
  • запобігають карієсу
  • спиняють ріст ракових клітин

Особа, що з’їдає два-три яблука на день, може значно підвищити свій імунітет до хвороб серця. Одне з досліджень, зроблених у Франції, довело: раціон із високим умістом яблук фактично понизив шкідливий для серця рівень холестерину з 28 до 52 пунктів, причому без будь-яких інших суттєвих змін у дієті чи обсязі фізичних вправ!

Абрикоси

У Притчах 25:11 сказано: «Золоті яблука у срібних прозорих посудинах – слово, сказане пристойно». Саме абрикоси називають золотими яблуками.

Упродовж століть народи в гористих країнах Гімалаїв традиційно споживали велику кількість диких абрикосів, відомих як кубані. Вони завдячують своїм здоров’ям і довголіттям саме цьому плодові. І він цілком дієтичний – містить тільки 17 калорій і лише 0,4 грама жиру, постачаючи більш як половину рекомендованої кількости вітаміну А.

Абрикоси рясно ростуть у Святій Землі. У них високий вміст каротину, у тім числі й бета-каротину, калію, магнію і заліза. Абрикосові кісточки містять амигдалин, відомий ще як В17 чи лаетрил. Його знаходять у багатьох інших продуктах, зокрема в зернятах яблук, вишень, персиків і слив. А ще в просі і гречці. Амигдалин – це речовина, що складається з двох молекул цукру, синильної кислоти і бензальдегіду. Як стверджують деякі науковці, абрикосові кісточки можуть або лікувати, або вбивати. Дослідження в клініці Майо показують, що в пацієнтів, по суті, можуть з’явитися симптоми отруєння синильною кислотою, адже лаетрил спроможний утворювати її в тілі.

Лікування раку лаетрилом незаконне в Сполучених Штатах. Ті, хто хоче його вживати, здебільшого їдуть до клінік у Мексиці. Деякі тамтешні шпиталі повідомляють про великі успіхи в лікуванні багатьох видів раку. Однак велике клінічне дослідження, яке здійснили в клініці Майо за кошти Американського національного інституту раку, не виявило жодної користи від лаетрилу для людей із пізньою стадією раку.

Водночас інші науковці стверджують, що з’їдання сирих, природно подрібнених абрикосових кісточок корисне, як і кісточок інших плодів. Вони рекомендують споживати плоди цілими – шкіру, м’якоть та насіння чи кісточки, і стверджують, що це дуже добре для здоров’я.

У цій царині потрібно провести більше досліджень. Особливо щодо застосування лаетрилу, аби остаточно встановити його безпечність та ефективність.

Ягоди дуже корисні

Святе Письмо згадує також і ягоди, зокрема плід шовковичного дерева (див. 2Сам. 5:23-24; 1Хр. 14:14-15). Він подібний до великої ожини. Чорну шовковицю зазвичай з’їдали свіжою або перетворювали на сік. Її століттями використовували для виготовлення джему і желе, а також для виробництва вина.

Такі ягоди, як чорниця й ожина, також мають високу антиоксидантну цінність. Фактично, чорниця й ожина перебувають на третьому й четвертому місцях у переліку найактивніших антиоксидантних продуктів (після чорносливу й родзинок).

Ягоди – особливо ожина, чорниця, малина і суниця – багаті на фітонутрієнти флавоноїди. Саме фітонутрієнт, що має назву антоціянін, відповідає за їхню яскраву барву. А ще ягоди містять елагову кислоту – також важливий фітонутрієнт.


[1] Swenson, Plants.

Попередній запис

Смокви за часів Ісуса

Фактично, смоква – це перше дерево, назву якого згадує Біблія. У Бутті 3, після оповіді про те, як Адам і ... Читати далі

Наступний запис

Дині та огірки

Дині – це ще одні плоди, яких так жадали ізраїльтяни, пригадуючи своє життя в Єгипті. Деякі біблійні історики вважають, що ... Читати далі