
«Слово про хреста… – Сила Божа!» 1Коринтян 1:18
Ми ніколи не усвідомимо всього жахіття людського гріха, доки не зрозуміємо: це він привів Божого Сина на хрест. Не Пілат, не Юда, не натовп – саме гріх.
Руйнівні війни, голодні злидні, нестерпний біль самотності чи відторгнення… Плач сироти та вдови, передсмертна агонія тих, хто помирає з голоду… Ці й тисячі інших трагедій свідчать, що ми живемо в отруєному гріхом світі.
Саме тому й помер Ісус. Гірка й важка чаша людського гріха привела Його на хрест. Тими останніми годинами Він молився: «Отче Мій, коли можна, нехай обмине ця чаша Мене… Та проте, – не як Я хочу, а як Ти» (Мт. 26:39). Іншого шляху не було. Чому Він випив ту гірку чашу? Щоб вона оминула нас із вами.
Гріх – друга найпотужніша сила у всесвіті, адже саме через нього Ісус пішов на хрест. Лише одна сила потужніша за нього – Божа любов.

