Розділ 37: Любов до всіх

ХРИСТОС:

Моя дитино, нехай наповню твоє серце любов’ю, щоб ти міг любити Мене повною і досконалою любов’ю. Любов бачить Мене в усіх Моїх творіннях. Навіть виконуючи щось для людей, любов робить це задля Мене.

Будь добрим до всіх, але відмовляйся грішити дня будь-кого. Ніколи не може бути жодного винятку для зла і того, що Мені не до вподоби. Все ж, є випадки, коли можеш відкласти свої релігійні обов’язки, щоб допомогти комусь, хто тебе потребує. В такому разі ти й далі подобаєшся Мені. Той, хто не цікавиться потребами ближнього, насправді не цікавиться Мною. Твоя відданість Мені доводиться вчинками. Заради Мене допомагай іншим так багато, як лише можеш.

У своїх зусиллях допомагати іншим остерігайся бути нетерплячим тоді, коли твої плани зазнають краху. Стережися також надмірного запалу, щоб змінити інших. Якщо вони наполягають на продовженні перебування в своїх помилках, молися за них і залиш їх Мені. Ти виконав свою частку праці. Я знаю, як одержати добро навіть зі зла, яке роблять люди.

Завжди, коли не можеш виправити хибу в собі чи в інших, будь терпеливим і молися за Мою поміч. Врешті, Я не дозволю злу досягти успіху в кінці. Якби всі люди були досконалими, тобі б не довелося багато страждати заради Мене.

Кожна людина має свої хиби, і кожна має свій тягар. Людям слід терпіти один одному, допомагати один одному, потішати один одного, застерігати і навчати один одного. Поводься з іншими так, як хочеш, аби Я поводився з тобою, коли судитиму тебе.

РОЗВАЖ:

Любов – це чеснота, яка дає мені змогу любити Бога понад усіх і в усіх. Я люблю Його понад усіх, поки ненавиджу усі гріхи і практикую чесноти, яких потребую в щоденному житті. Я люблю Бога в усіх, по-перше, коли намагаюсь відноситись до ближнього з повагою і послужливістю, що належить йому; і, по-друге, коли я використовую з любові до Бога якнайбільше речей, якими володію, і нагод, які мені зустрічаються. В усіх цих особах, речах і можливостях можу довести свою любов до Бога, діючи щодо них, як Бог бажає. У усьому цьому Ісус – мій взірець.

МОЛИСЯ:

Господи, визнаю, що Ти всеблагий. Ти заслуговуєш всього, що маю і посідаю. Як правдиво ці слова будуть підтверджені моїм ставленням до людей і подій у щоденному житті. Нехай ставлюсь до інших з любов’ю, якої бажаєш від мене. Даруй мені ласку відображати Твою надзвичайну терпеливість у щоденних життєвих випробуваннях. Хочу продовжувати намагання незалежно від своєї слабкості і хиб. Якщо не можу підтвердити свою любов якимось великим удосконаленням, принаймні можу довести її постійними зусиллями, щоб удосконалитись. Ніколи не перестану намагатись, бо це найменше, що можу зробити з любові до Тебе. Амінь.

Попередній запис

Розділ 36: Внутрішня зміна

ХРИСТОС: Моя дитино, коли навчишся брати участь у Моєму щоденному житті через роздумування і молитву, станеш більше подібним до Мене ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 38: Людська пошана

ХРИСТОС: Моя дитино, людська повага – це побоювання зазнати критики чи виправлення людей. Живи своїм житіям у Моїй присутності і ... Читати далі