Розділ 35: Брати участь у Христових страстях

ХРИСТОС:

Моя дитино, як тільки хтось вирішує наблизитись до Мене у своєму щоденному житті, він стикається з багатьма труднощами, які раніше були відсутні чи непомічені.

Перш за все, його людська природа обурюватиметься, будучи обмеженою. Його почуття і безглузді бажання протестуватимуть проти жорстокого контролю, який він тепер застосовує щодо них.

По-друге, він зазнаватиме обурення і навіть протистоятиме людям, що біля нього. Деякі підозрюватимуть його мотиви, помічаючи, що він намагається діяти краще, ніж раніше. Розумні ображатимуться на нього, бо він пригадає їм, якими їм самим слід бути.

І останнє, диявол використовуватиме це внутрішнє і зовнішнє протистояння, щоб спокушати Мого послідовника. Він боїться добра, якого Мій послідовник досягне, дотримуючись своїх нових постанов.

Чим більше намагатимешся віддатись Мені у своєму щоденному житті, тим важчим стане життя. Кажу тобі це, щоб ти міг сподіватись на ці випробування і труднощі.

Ніяка кількість труднощів та випробувань не злякає тебе, якщо навчишся черпати силу з Моїх страждань і смерті. Мої страсті навчать тебе мудрості, яка обдурить усі облуди сатани і все світське протистояння. Коли розважатимеш над ними, Я дам тобі надприродну міць розуму і волі. Ти здолаєш усі спокуси.

У Моїх страстях ясніше побачиш Мою любов щодо тебе. Ти зрозумієш, як Я зносив усі ці труднощі заради тебе. Ти також зрозумієш Мою мудрість більш глибоко, коли спостерігатимеш, що ті ж сили, що протистояли Мені, протистоять і тобі у твоєму намаганні бути злученим зі Мною більше.

Я дозволив, щоб Мої почуття придавили Мене в часі Моєї молитви і на кривавий піт в Оливному саду, а також на Моє опущення на хресті. У Своїх страстях Я відчув гірке розчарування від втрати Своїх людей, невдяку за стільки вчиненого добра, заздрість осіб, охоплених суєтністю, невірне розуміння егоїстів, відкинення гордих і амбітних, залишення боягузів, безліч інших людських хиб у тих, від кого Я мав право вимагати вірності.

Сатана використав усе, що могло зробити Мої останні години нестерпними. Усі Мої вороги, і диявольські, і людські, знайшли Мене сильним проти усіх своїх протистоянь. Та сама злоба, якою вони діяли на Мене, мала породити усі надприродні ласки, що врятують світ.

Не май страху. Я ніколи не дозволю, щоб тебе спокутувало понад твої сили. Як Я переміг світ, так і ти переможеш. У своїх страстях Я здобув ласки, яких потребуватимеш, щоб здолати спокуси. Май віру в Мене, Я не підведу тебе у твоїх потребах.

РОЗВАЖ:

Розважаючи над стражданнями Ісуса, отримаю більші знання і силу, що допоможуть перемогти спокуси повсякденного життя. Сили, що протистоять мені сьогодні, – ті ж самі, що протистояли Йому в Його Страстях, – сили зла. Ці сили, що їм піддаються люди, коли грішать. Перемагаючи їх, я не тільки беру участь у стражданнях Христа, а й у Його перемозі над гріхом.

МОЛИСЯ:

Мій страждаючий і розп’ятий Царю, чи можу сподіватись на легке життя, коли Ти жив так важко? Ні. Хочу бути подібним до Тебе, наскільки можу в цьому земному житті. Дозволь мені працювати, молитися і страждати, як Ти, стільки, скільки можливо. Найбільший привілей, який можу здобути, – це вести життя подібне до Твого. Ти вибрав і зносив кожне страждання і трудність заради Мене. Нехай і я вибираю працю і страждання заради Тебе. Надіюся розважати часто над стражданнями, які Ти прийняв для мене. Коли робитиму так, допоможи мені зростати в бажанні страждати більше для Тебе в моєму щоденному житті. Амінь.

Попередній запис

Розділ 34: Стати товаришем Ісуса

ХРИСТОС: Моя дитино, звертайся до Мене упродовж дня так часто, як це дозволятимуть твої обов’язки. Навчися звертатись до Мене так, ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 36: Внутрішня зміна

ХРИСТОС: Моя дитино, коли навчишся брати участь у Моєму щоденному житті через роздумування і молитву, станеш більше подібним до Мене ... Читати далі