Розділ 34: Стати товаришем Ісуса

ХРИСТОС:

Моя дитино, звертайся до Мене упродовж дня так часто, як це дозволятимуть твої обов’язки. Навчися звертатись до Мене так, як інші звертаються до своїх друзів та коханих. Я дам твоєму розумові величні думки, які піднесуть тебе над твоїми обмеженими земними поглядами. Мої думки відновлять, потішать тебе, зроблять мудрим, зміцнять, дадуть тобі радість.

Приготуй свою душу до Мого люблячого товариства, і Я наближуся до тебе з більшими ласками. Я піднесу тебе від твого природнього людського рівня до Моїх небесних висот. Там у тебе буде ширший погляд на життя, глибше розуміння, більша сила для щоденних життєвих тягарів та праць.

Намагайся розважати над Моїм земним життям. Навчися входити в усе, що Я пережив на землі. Кожну мою думку, слово і вчинок було пережито з любові до тебе. Ти маєш місце в Моєму земному житті, і Моє життя належить тобі. Ось тому навчися брати участь у ньому через медитацію та роздумування.

Вчися проникати крізь бар’єри часу і простору, використовуючи молитву. Чим сильніше прагнутимеш увійти в Моє земне життя і стати Моїм товаришем у ньому, тим активніше Я братиму участь у твоєму земному житті, даруючи тобі більші ласки.

РОЗВАЖ:

Який чудовий привілей – бути спроможним входити в земне життя Ісуса, і стати Його ближчим товаришем! Я можу брати участь у Його кожній думці, слові і дії. Ох! Але чи не є це просто фантазією з мого боку? Ні. Він прожив кожну мить Свого земного життя для мене. Будучи Богом, Він думав про мене особисто споконвіку. Без сумніву, Він не переставав думати про Мене, коли обдумував моє спасіння. Завдяки Його безмежній любові до мене, Його земне життя належить мені. Заради мене Він пережив кожну мить його. Я маю право увійти в Його життя і поділяти його з Ісусом через розумову молитву. Я можу зробити це, споглядаючи на те, що Він чинив, розважаючи про те, що Він говорив, і застановляючись над тим, що Він думав і відчував у кожній події Його життя.

МОЛИСЯ:

Мій любий Спасителю, моє серце переповнюється радістю через відкритий сьогодні дорогоцінний скарб! Я можу переступити бар’єр часу і простору. Я можу дійти до Тебе у Твоєму земному житті, як Ти доходиш до мене – у моєму. Сьогодні я знайшов Тебе в новий спосіб. Я не дозволю Тобі піти, я триматимусь за Тебе. Я бажаю зробити все, що необхідне, аби стати Твоїм справжнім товаришем. Як земна дружба вимагає часу, уваги, доброзичливого розуміння, так і я віддаватиму Тобі свій час, свою увагу. Докладатиму усіх зусиль, щоб краще зрозуміти Тебе через щоденне розважання над тим, що Ти казав і робив у Своєму земному житті. Я читатиму уривок з Твого життя і розумом переживатиму його з тобою деякий час щодня. Ти подаруєш мені ласку осягнути ту ж користь від цього досвіду, що міг би отримати, якби пішов за Тобою, як один з Твоїх апостолів. Господи, даруй мені віру і любов, яких потребую, аби віддатись Тобі в цьому прекрасному способі молитви.

Попередній запис

Розділ 33: Слова утіхи

ХРИСТОС: Моя дитино, не дозволяй, щоб тебе пригнічували різні праці, які ти взяв на себе заради Мене. Жодна праця чи ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 35: Брати участь у Христових страстях

ХРИСТОС: Моя дитино, як тільки хтось вирішує наблизитись до Мене у своєму щоденному житті, він стикається з багатьма труднощами, які ... Читати далі