Розділ 33: Слова утіхи

ХРИСТОС:

Моя дитино, не дозволяй, щоб тебе пригнічували різні праці, які ти взяв на себе заради Мене. Жодна праця чи терпіння, покута чи молитва не повинні знеохочувати або засмучувати тебе. Те, що робиш задля Мене, допоможе тобі значно віддалити твою наймарнішу мрію.

Твої земні труднощі та випробування швидко відійдуть. Найдовше життя на землі є коротким. Лише вічність безкінечна. Зноси свої труднощі, турботи і страждання з терпеливістю. Я звільню тебе, як тільки це буде корисно для тебе.

Усе, що зносиш на землі, – дуже мала ціна заплати за Царство Небесне. Коли прийдеш у Моє Небесне Царство, то зрозумієш, як правильно говорив Мій Апостол Павло, кажучи, що теперішні страждання не варті того, аби їх порівняти з прийдешньою славою.

Віддайся в Мої руки і старайся бути таким незалежним від своїх людських потреб і людських втіх, як лише можеш. Принось свої радощі та смутки Мені. Зроби Мене своїм найкращим другом і найближчим товаришем. Поки ти проходиш крізь праці та труднощі в Моєму товаристві, вони не видаватимуться тобі надто важкими.

РОЗВАЖ:

Життєві щоденні труднощі та тягарі – легший тягар, коли дозволю Господеві допомогти мені. Я зосереджуватимусь більше на Ньому і менше на своїх випробуваннях. Він навчить мене виправляти те, що слід виправити, і зносити те, чого не можу контролювати. Він покаже мені, як багато Він страждав заради мене. Він нагадає мені про короткотривалість земного життя і величність Неба. Він додасть мені мужності і потішить мене в смутку та знеохоченні. Якщо не пам’ятатиму ходити з Хрестом у своїй щоденній діяльності, то поступово відходитиму від Нього.

МОЛИСЯ:

Мій Ісусе, час від часу для мене корисно терпіти випробування. У такі моменти я усвідомлюю, яким слабким є, як мало можу розраховувати на людей і речі, на які покладаюсь. У таких випробуваннях вчи мене покладатися на Тебе, надіятись на Твій святий план щодо мене, усвідомлювати недовговічність земних задоволень. Ти заслуговуєш моєї вірності через те, що Ти вже зробив для мене. Ти заслуговуєш набагато більшого, ніж можу Тобі пожертвувати, через те, що Ти приготував для мене в Небі. Нехай часто усвідомлюю, що ніч швидко забувається, коли надходить ранок. З думкою про Тебе, мій воскреслий Царю слави, нехай пройду крізь темряву землі, як той, хто дивиться поза неї. Амінь.

Попередній запис

Розділ 32: Витривалість у служінні Богові

ХРИСТОС: Моя дитино, лише той, хто витримає до кінця, спасеться. Добрі постанови не допоможуть тобі, якщо їх не дотримуватись до ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 34: Стати товаришем Ісуса

ХРИСТОС: Моя дитино, звертайся до Мене упродовж дня так часто, як це дозволятимуть твої обов’язки. Навчися звертатись до Мене так, ... Читати далі