Розділ 32: Витривалість у служінні Богові

ХРИСТОС:

Моя дитино, лише той, хто витримає до кінця, спасеться. Добрі постанови не допоможуть тобі, якщо їх не дотримуватись до самого кінця життя.

З допомогою Моєї ласки будь сповненим рішучості сповняти Мою Волю у своєму щоденному житті. Сповняй її незалежно від почуттів. Настрої та почуття зміцнюватимуться разом із зміною годин дня, а твоя воля повинна залишатися непохитною у вірності Мені.

Іноді тішитимешся тим, що посилаю тобі, іноді буде це не до вподоби. Інколи ти прагнутимеш слухатись Мене, часом будеш лінивим. Однак твоя воля може піднестися з допомогою Моєї ласки над цими змінними почуттями. Твоя правдива вартість підтверджується рішучими зусиллями дотримуватись твоїх добрих постанов.

Отці-пустельники засвоїли цю небесну мудрість давним-давно. Ніколи їх не обдурювали диявольські спокуси чи самообман їхньої людської природи. Молитвою, постом, покутою і працею вони перемагали ворогів у собі і зовні. Зосередивши увагу на Мені, вони вважали Небо метою, а своє щоденне життя – подорожжю до вічного щастя.

Ти також зазнаєш спокус щодо того, аби відмовитись від своїх добрих постанов. Ти боятимешся за своє здоров’я, хвилюватимешся за друзів, турбуватимешся людською думкою і непокоїтимешся через надумані небезпеки.

Дотримуйся Моїх порад. Продовжуй молитися, практикувати самозречення, добрі діла. Незабаром Я пошлю тобі більші ласки, і ти станеш ближчим до Мене, ніж раніше.

Поки що ходи у вірі, надії та послушній любові. Пізніше зрозумієш, що турботи, котрі хвилювали тебе, були насправді корисні для тебе. Вони допомогли тобі побачити, які чесноти ти дійсно маєш, а яких тобі все ще потрібно у твоєму щоденному житті.

РОЗВАЖ:

Після того, як я зробив свої постанови, розпочалась боротьба. Не тільки диявол спокушатиме мене більше, мені доведеться також приймати нерозуміння, навіть погану волю від ближніх, які обурюються моєю зміною на краще. Моїм найбільшим ворогом, проте, буде моя власна людська природа. Їй не сподобається важчий хід дій, якого я тепер дотримуюсь. Моя уява, старі звички, симпатії та антипатії співпрацюватимуть, щоб змусити мене відмовитись від своїх постанов. У таких випадках мені слід зайнятись певною діяльністю, що допоможе мені здолати чи принаймні ігнорувати обурення моєї нижчої природи. Бог пошле мені світло і силу у свій час, якщо я дотримуватимусь своїх постанов у теперішній темряві страхів, сумнівів і антипатій.

МОЛИСЯ:

Мій Ісусе, нема таких слів, аби описати велич і славу, які чекають тих, хто сповняє Твою святу Волю у своєму щоденному житті. Ось чому Ти ніколи не намагався розповідати нам, на що вони схожі. Коли увійдемо у Твоє славне Небо, ми також скажемо зі святим Павлом, що ні око на землі не бачило, ні вухо не чуло, і ніхто й уявити не може того, що Ти приготував для Своїх вірних послідовників. Так, байдуже, яких страждань можемо зазнати в цьому житті, ці страждання ніколи не будуть достатньо великими, аби заробити найменшу радість Неба. Даруй мені мудрість зосередитись на цій меті, щоб я ніколи не зміг знеохотитись чи злякатись у щоденній життєвій боротьбі. Амінь.

Попередній запис

Розділ 31: Ревність у служінні Богові

ХРИСТОС: Моя дитино, читай життя Моїх святих і роздумуй над їхньою чудовою ревністю у виконуванні Моєї Волі. Ревність – це ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 33: Слова утіхи

ХРИСТОС: Моя дитино, не дозволяй, щоб тебе пригнічували різні праці, які ти взяв на себе заради Мене. Жодна праця чи ... Читати далі