Розділ 31: Ревність у служінні Богові

ХРИСТОС:

Моя дитино, читай життя Моїх святих і роздумуй над їхньою чудовою ревністю у виконуванні Моєї Волі. Ревність – це старанна і готова воля дотримуватись всього того, що Я бажаю. Вона не є справою почуття чи настрою, але справою правдивої відданості Моїй Волі.

Чи можеш сказати, що живеш життям, яке відповідає безкорисливості Моїх святих? Вони були неспроможними сказати Мені “ні”, байдуже, про що Я просив їх.

Чи це була хвороба, чи праця, невдачі чи критика, Мої святі робили все можливе, приймаючи і навіть воліючи все те, що Я посилав їм.

Наслідуй їхню вірність Моїй Волі і зазнаєш їхнього миру душі. Твоя праця здаватиметься менш важкою, бо даватиму тобі більші ласки.

Ревна людина прагне знати Мою Волю в різних подіях щоденного життя. Хоч її почуття і настрої можуть змінюватись, воля ж її та сама – подобатись Мені в усьому. Справді, її найбільше задоволення походить від сповнення Моєї святої Волі.

РОЗВАЖ:

Чим більше вчитимусь думати правильно, тим краще бачитиму внутрішню убогість земного життя. Мене помістили на землю, щоб я здобув вічну славу і радість Неба. Я зароблю це неймовірне щастя пропорційно до того, як я відображаю доброту Бога у своєму щоденному житті. Він хоче, аби я щодня ставав більш подібним до Його Сина у своєму мисленні, розмовах і діях. Святі пізнавали Божі думки і Волю, і вони ревно намагалися жити щодня, як Бог бажає. Вони знали, що Божий шлях – єдиний розумний шлях. Вони зростали в силі через Тайни, молитву і чесні щоденні зусилля. Вони навчались робити багато речей, які колись здавались надто важкими чи навіть неможливими.

МОЛИСЯ:

Мій Боже, причина, через яку роблю так багато помилок, це те, що я не використовую день, аби пізнавати Твою святу Волю більш ясніше. Інша причина – я боюсь змагатися. Ще одна причина – коли я пробую, то не докладаю усіх великодушних зусиль. Я приречений на невдачу, якщо намагаюсь удосконалитись лише за допомогою своїх природних зусиль. Якби я частіше користав зі Святих Тайн, молитви, усамітнення, розважання і читання, мій успіх був би запевнений. Але я лише роблю добру постанову і тоді сподіваюсь, що мої старі хиби зникнуть. Ти хочеш рішучих дій. Господи, час такий короткий. Прагну, не дозволяй мені більше марнувати часу нерішучими зусиллями і недосконалими засобами. Нехай стараюсь зрозуміти, що бажаєш від мене, нехай використовую кожну допомогу, що в моєму розпорядженні, щоб сповняти Твою святу Волю в своєму щоденному житті. Амінь.

Попередній запис

Розділ 30: Досконале самопідкорення

ХРИСТОС: Моя дитино, мало людей на землі мають мир у душі, бо мало хто дбає про те, аби дозволити Мені ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 32: Витривалість у служінні Богові

ХРИСТОС: Моя дитино, лише той, хто витримає до кінця, спасеться. Добрі постанови не допоможуть тобі, якщо їх не дотримуватись до ... Читати далі