Розділ 29: Підкорення святій Божій Волі

ХРИСТОС:

Моя дитино, Я знаю все, бо Я створив все і підтримую все в його існуванні. Які б можливості і здібності не були в кожної особи чи речі, всі вони були закладені Мною. Щоб не ставалося, усе передбачено, заплановано і допущено Мною. Мій план прагне твого добробуту, не того добробуту, що його твій обмежений розум може бачити, а твого найбільш істинного і найтривалішого добробуту.

Коли ти схильний сумніватися в Моїй мудрості, згадай, чим ти є, і хто Я. Ти – твір Моїх рук. Я дав тобі розум, яким ти вирішуєш справи, волю, якою робиш вибір. Якщо не погоджуєшся з Моїми рішеннями, згадай, що Я бачу усі аргументи, які бачиш ти, і багато інших підстав, яких не бачиш. Усе твоє мислення цілком зрозуміле для Мене. Коли Я вибираю не те, що ти, це тому, що твій вибір не задля найкращого.

У кожній справі роби те, що, на твою думку, найкраще. Коли ж необхідно, проси Моєї допомоги, але роби це з бажанням прийняти Моє рішення в справі. Завершуй кожне прохання цим досконалим закінченням. “Господи, якщо це дійсно добре для мене, – прошу, обдаруй мене цією ласкою, але як Ти вирішиш інакше, хочу лише того, що Ти”. Склади свої сподівання, амбіції і зусилля біля Моїх стіп. Роби все можливе, а решту залиш Мені. Я покерую всіма обставинами для твого найвищого добробуту.

Ніколи не думай про те, аби говорити до свого Творця, як до рівного. Ти – творіння Моїх рук, і без Мене ти – просто ніщо. Навіть твій наступний подих належить Мені. Це Мій дар тобі. Говори до Мене з покорою того, хто усвідомлює цю правду.

Я люблю тебе. Чому ж ти тривожишся, ніби Я не дбаю про тебе? Покладись на Мою мудрість і любов, і Я принесу мир у твоє серце. Хвилювання і страхи не покинуть тебе, поки не підкоришся Моїй Волі в усьому.

РОЗВАЖ:

Якби я міг уявити свою цілковиту залежність від Бога, то б ніколи не знайшов найменшого недоліку в Його святій Волі. Він знає і контролює усе, що може статися, і усе, що насправді відбудеться. Йому не треба ні порад, ні настанов. Він хоче, аби я прагнув добрих речей і змагався за будь-які удосконалення, що здаються бажаними. Проте, Він вимагає, щоб я робив усе розумно, не надаючи перевагу своїм власним бажанням, а Його мудрій і святій Волі. Поки маю тверду віру в Його любов і цілковите підкорення Його мудрості, можу бути впевненим, що Він пошле тільки те, що для мене найкраще.

МОЛИСЯ:

Мій Творче, я справді Твоя власність, бо Ти створив мене і підтримуєш мене в існуванні кожну мить дня. Проте Ти бажаєш поводитись зі мною, як зі Своєю дитиною. Ти всезнаючий і всемудрий. Даруй мені мудрість надавати перевагу Твоїй святій Волі в усьому. З усього зла, що може прийти до мене на цій землі, найгірше – моя власна незгода з Твоїм люблячим планом для мене. Тут і зараз складаю своє щоденне життя до Твоїх стіп. Роби зі мною, як вважаєш за потрібне. Я використовуватиму розум, який Ти дав мені, щоб удосконалювати себе наскільки можливо. Коли, однак, мої плани і зусилля зазнають невдачі, я не протестуватиму і не нарікатиму на Тебе. Не можу бажати свого власного добробуту і вигоди так мудро, як Ти. У Твоїй святій Волі сподіваюсь шукати свого найбільшого успіху надалі. Амінь.

Попередній запис

Розділ 28: Щоденне зростання в любові

ХРИСТОС: Моя дитино, без чесноти любові усі інші чесноти втрачають свою надприродну цілісність. Що доброго в тому, коли віриш в ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 30: Досконале самопідкорення

ХРИСТОС: Моя дитино, мало людей на землі мають мир у душі, бо мало хто дбає про те, аби дозволити Мені ... Читати далі