Правда про війну в Україні

«Нема нічого таємного, що не стало б явним, і нічого не буває захованого, що не виявилося б» (Мк. 4:23), – запевняє нас Ісус Христос зі сторінок Святого Письма. Втім, багато людей, навіть цілі країни намагаються це твердження спростувати. Слід додати, цілком безрезультатно. Про що може свідчити наступна новина:

Фінська газета поширює серед росіян правдиві новини про війну в Україні через відеогру Counter Strike

Найбільша щоденна газета Фінляндії Helsingin Sanomat з нагоди Всесвітнього дня свободи преси створила спеціальну карту в популярній серед росіян комп’ютерній грі Counter Strike, де заховала правдиві статті російською мовою про повномасштабну війну в Україні.

Про це інформує Reuters.

Головний редактор Helsingin Sanomat Антеро Мукка розповів, що газеті довелося проявити творчий підхід для уникнення обмежень, запроваджених російською владою. Фінське видання, яке з 2022 року почало публікувати частину матеріалів російською, у РФ заблокували.

“Оскільки ми були дуже стурбовані ситуацією зі свободою преси та свободою слова в Росії, ми вирішили, що, можливо, можна знайти нові канали, щоб забезпечити російську аудиторію надійною, незалежною журналістикою, наприклад про ситуацію в Україні”, – сказав Мукка в інтерв’ю Reuters.

Відтак автори газети Helsingin Sanomat створили карту невизначеного зруйнованого війною слов’янського міста, назвавши її “de_voyna”. Назва містить покликання на російське слово “война”, яким у РФ офіційно заборонено називати повномасштабне вторгнення в Україну.

Карта в комп’ютерній грі Counter Strike містить таємну кімнату, де заховані зображення й тексти газети Helsingin Sanomat, які детально описують жорстокість РФ, свідками якої стали журналісти й фотографи фінської газети під час активної фази війни в Україні.

“Якщо хтось із молодих людей у Росії завдяки цій грі на кілька секунд замисляться над тим, що відбувається в Україні, то це того варте”, – наголосив головний редактор фінської газети Helsingin Sanomat Антеро Мукка. (джерело)

Звісно, у когось така ідея фінських журналістів може лише викликати саркастичну посмішку, проте ми тут на власні очі бачимо згаданий біблійний принцип у дії! І не варто взагалі сумніватися в тому, що правда, зокрема правда про війну в Україні, рано чи пізно дійде до кожного, «бо не буває безсилим у Бога ніяке слово» (Лк. 1:37). Як і Його правдиві суди.

Редакція сайту

Щоб завантажити цей запис у форматі doc натисніть на посилання:
docПравда про війну в Україні