Розділ 75: Духовна потіха і почуття опущення

ХРИСТОС:

Моя дитино, коли Я даю тобі духовну втіху, приймай її вдячно. Пам’ятай, що це – Мій вільний дар, він не залежить від твоїх заслуг. Прожени зі свого серця усе самозадоволення і гординю. Я – джерело всього, що дає тобі радість. Це розуміння дасть тобі розумну покору, коли даруватиму тобі особливі ласки. Стережися марнославства. Позбався усіх нерозумних думок щодо власної цінності та здібностей. Пам’ятай, ця година духовної втіхи відійде, а прийде час випробувань.

Коли духовну радість відібрано від тебе, не ставай лінивим і байдужим до звичайних обов’язків та занять. Продовжуй молитися і робити добрі справи. Покірно прийми Мою Волю і терпеливо виконуй щоденні обов’язки. Ласка потіхи та ентузіазму повернеться у свій час.

Ці внутрішні зміни від потіхи до смутку, від радості до печалі, від світла до темряви є звичайним випробуванням. Усі Мої вірні послідовники пройшли через нього. Вірністю своїй меті вони довели, що дійсно люблять Мене більше, ніж Мої дари.

Завжди пам’ятай про Мене: у радості й смутку, чи справи йдуть добре, чи зле. Чи твоє серце наповнене сумнівами, чи радісною довірою до Мене, керуйся Моїм словом у своїх щоденних заняттях. Тоді твоє щоденне життя стане постійним рухом до домівки миру та вічного щастя.

РОЗВАЖ:

Бог дає кожній людині можливість пізнати і виправити свій характер. Багато людей не можуть пізнати власних обмежень і недоліків, поки їх не зустрінуть успіхи і невдачі. Тому кожен має злети і падіння, моменти задоволення і випробування. Правдива Божа людина намагається жити за розумними принципами. Вона у своїх вчинках не керується емоціями чи імпульсами, але робить тільки те, що має добру мету.

МОЛИСЯ:

Господи, у смутку чи в радості, у час успіху чи невдачі я хочу жити розумно, згідно з Твоїм законом. Смутки і радості на землі надто короткотривалі. Отже, жодним гріховним способом вони не повинні керувати моїми вчинками. Я живу для щасливої вічності в Небі. Дай мені не втратити її через швидкоплинні труднощі чи радощі на землі. Веди мене крізь усі смутки й потіхи, які бажаєш мені зіслати. Лише даруй мені ласку остаточного прибуття до досконалого життя в Небі. Амінь.

Попередній запис

Розділ 74: Мінливі настрої та почуття

ХРИСТОС: Моя дитино, не втрачай відваги через те, що твої внутрішні настрої так легко змінюються. В один момент ти повний ... Читати далі

Наступний запис

Розділ 76: Поступ у часі опущення

ХРИСТОС: Моя дитино, поступ у духовному житті не полягає в отриманні постійної внутрішньої радості та потіхи. Він полягає в тому, ... Читати далі